Jak wynika z doniesień portalu "Pomponik", Dominika Tajner zabrała głos w sprawie pozwu, jaki nowa partnerka Piotra Żyły miała skierować wobec jego byłej żony. Czy Justyna Żyła stanie przed sądem? A może uda jej się tego uniknąć?

Dominika Tajner mówi o Justynie Żyle

Obie panie miały okazję poznać się bliżej w czasie udziału w programie "Taniec z gwiazdami". Justyna Żyła i Dominika Tajner zaprzyjaźniły się. Była żona Michała Wiśniewskiego była dla Justyny ogromnym wsparciem nawet wtedy, gdy Żyłowie prali publiczne brudy, choć sama nie pochwalała takiego zachowania.

Dominika Tajner podkreśliła, że nie będzie komentowała tego, co w mediach społecznościowych mówiła i pisała Justyna Żyła. Przyznała, że były to reakcje bardzo emocjonalne, na które ona z Michałem sobie nie pozwolili. "Nie mieliśmy takiej potrzeby" - powiedziała była żona Michała Wiśniewskiego.

Dominika Tajner dodała również, że relacje Justyny Żyły z jej byłym mężem są obecnie znacznie lepsze. "Czas leczy rany" - dodała z przekonaniem.

Justyna Żyła w sądzie?

Justyna Żyła wdała się w medialną wojnę nie tylko ze swoim byłym mężem, ale również z jego nową partnerką, Marceliną Ziętek. Piotr Żyła w mediach społecznościowych opublikował część nagrania, na którym Justyna grozi jego nowej partnerce.

W mediach pojawiły się nawet informacje, że Marcelina Ziętek zdecydowała się wytoczyć Justynie Żyle proces w związku z wiadomościami SMS, jakie skoczek narciarski miał otrzymywać od byłej żony. Piotr Żyła umieścił je również na swoim Instastories.

Okazuje się, że Justyna Żyła nie musi się już obawiać procesu sądowego. Dominika Tajner jest przekonana, że do niego nie dojdzie. Podkreśliła, że o procesie spekulowano wyłącznie w mediach, a sama Justyna nawet nie szukała prawnika. Temat ten nawet nie pojawia się w ich rozmowach. "Rozmawiamy o jedzeniu, facetach i miłościach" - powiedziała.

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Dominika Tajner dementuje plotki o ukochanym. Kim tak naprawdę jest jej 62-letni wybranek

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Policja ostrzega przed fałszywym sms-em. Oszuści znaleźli nowy sposób na wyłudzanie danych. Można stracić wszystkie oszczędności

O tym się mówi: Konferencja prasowa Ministra Zdrowia. Adam Niedzielski nie miał dobrych wieści w związku ze zbliżającą się majówką