Jak podaje portal "Pudelek", Robert Lewandowski nie wyglądał na szczególnie uradowanego, kiedy starsza z jego córek pojawiła się w kadrze, gdy on udzielał wywiadu. Mała Klara zachwyciła wszystkich.

Tego Robert Lewandowski z pewnością się nie spodziewał

Robert Lewandowski musiał udać się na wymuszony odpoczynek, spowodowany kontuzją, jakiej nabawił się w czasie meczu między reprezentacjami Polski i Andory. Choć Lewy nie mógł osobiście pojawić się na murawie, chętnie dzielił się swoją wiedzą występując w roli eksperta. Stacja CBS połączyła się z kapitanem naszej drużyny narodowej przy okazji ćwierćfinału Ligi Mistrzów, w którym Bayern Monachium przegrał z francuskim PSG 2:3.

Lewy z pewnością nie spodziewał się, że jego rozmowa z dziennikarką CBS przybierze taki obrót. Na ekranie niespodziewanie pojawiła sie starsza z pociech Roberta Lewandowskiego, Klara. Kiedy Robert Lewandowski udzielał odpowiedzi na pytania, Klara postanowiła o sobie przypomnieć, dając wyraz swojemu zniecierpliwieniu. "Już? Tata?" - zapytała.

Pochłonięty udzielaniem odpowiedzi Robert Lewandowski nie zauważył, że Klara weszła w kadr. Zdał sobie z tego sprawę dopiero wówczas, gdy dziennikarka uśmiechnęła się i przywitała córkę Lewego. Piłkarz nie wyglądał na specjalnie zadowolonego z takiego rozwoju wypadków. Trudno się mu dziwić biorącpod uwagę fakt, że Robert i Anna Lewandowscy bardzo dbają o ochronę wizerunku swoich dzieci.

Jak oceniacie telewizyjny debiut Klary Lewandowskiej?

To też może cię zainteresować: Sieć obiegł nekrolog Krzysztofa Krawczyka. Wielbiciele artysty nie kryją oburzenia. Dlaczego

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niepokojące informacje o Marzenie Kipiel-Sztuce. Halinka ze "Świata według Kiepskich" zmaga się z poważną chorobą

O tym się mówi w Polsce: Agnieszka Dygant przeżywa bardzo trudne chwile. Odeszła bliska jej osoba. "Boże jak smutno bez ciebie"

O tym się mówi na świecie: Meghan Markle zasiądzie w Białym Domu? Jej biograf tego nie wyklucza