Portal "Super Express" poinformował o śmierci Marii Skąpskiej, która stworzyła wiele serialowych hitów, w tym między innymi "Barwy szczęścia", czy "Na Wspólnej". Z Agnieszką Dygant Maria Skąpska wpsółpracowała na planie serialu "Prawo Agaty" oraz filmu "Listy do M. 2". Przyjaciółka pożegnała Skąpską w przepięknym wpisie w mediach społecznościowych.

Odeszła Maria Skąpska

Zmarła Maria Skąpska była reżyserką, a także członkiem ekipy kierowniczej wielu producji. Dla jej przyjaciół i wspołpraconików jej śmierć była ogromnym ciosem. Twórcy filmu "Ostatnia rodzina" napisali, że zawsze w ich pamięci pozostanie czas, jaki spędzili z nią na planie.

Jej ostatnim filmem była produkcja "Żeby nie było śladów". W trakcie prac nad filmem, Maria Skąpska toczyła walkę, a jednak była w stanie "dać z siebie wszystko bez żadnej taryfy ulgowej" - podkreślili jej współpracownicy.

Maria Skąpska współpracowała również z Agnieszką Dygant, m.in. przy serialu "Prawo Agaty", gdzie aktorka zagrała główną rolę. Dygant w mediach społecznościowych zamieściła poruszający wpis, do którego dołączyła zdjęcie z planu, na którym widzimy zmarłą 46-letnią reżyserkę.

"Masia... za wszystkie rozmowy, wsparcie, serce, profesjonalizm, miłość do kina, Prawo Agaty, Listy do M... dziękuję. Boże jak smutno bez Ciebie" - napisała w mediach społecznościowych Agnieszka Dygant.

Rodzinie, bliskim i przyjaciołom Marii Skąpskiej składamy najszczersze wyrazy współczucia.

To też może cię zainteresować: GIF zdecydował o natychmiastowym wycofaniu ze sprzedaży popularnego leku. Seria, którego leku została wycofana

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Poprosiłem teściową, żeby odebrała swojego wnuka, kiedy moja żona i ja byliśmy na wakacjach. Zawsze będę pamiętał odpowiedź

O tym się mówi w Polsce: Ostatnie pożegnanie Krzysztofa Krawczyka już zaplanowane. Jego ostatnia wola zostanie spełniona. O co chodzi

O tym się mówi na świecie: Odkryto nowy wariant koronawirusa. Naukowcy nie kryją obaw. Jest znacznie bardziej zaraźliwy