Jak podaje portal "Pomponik", antyszczepionowy postanowili wykorzystać śmierć Krzysztofa Krawczyka do propagowania swoich teorii. Wielu z nich jest przekonanych, że artysta zmarł po przyjęciu szczepionki na Covid-19. W sieci krąży szokujący nekrolog Krzysztofa Krawczyka.

Zmarł Krzysztof Krawczyk

Informacja o śmierci Krzysztofa Krawczyka była ogromnym zaskoczeniem dlla wszytkich jego wielbicieli, tym bardzie, że dwa dni wcześniej artysta wyszedł ze szpitala zapewniając, że udału mu się pokonać chorobę i jego stan z każdym dniem jest coraz lepszy.

Piosenkarz, pomimo zaszycia się w domu, nie uniknął zakażenia koronawirusem. Niestety ochrony przed zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 nie przyniosła także pierwsza dawka szczepionki, jaką przyjął Krzysztof Krawczyk.

Śmierć Krzysztofa Krawczyka, ze względu na przyjętą przez niego szczepionkę na Covid-19, postanowili wykorzystać antyszczepionkowcy, na czele z Violą Kołakowską, która jest jedną z największych koronasceptyczek w naszym kraju.

Jej zdaniem szczepienia na Covid-19 wywołują brak odpowiedzi immunologicznej naszego organizmu, co powoduje, że przy zakażeniu wirusem można umrzeć. Kołakowska utrzymuje, że szczepienie czyni wirusa groźniejszym dla nas - gdyby nie ona przechodziłoby się zakażenie bezobjawowo.

Żona Krzysztofa Krawczyka, Ewa szybko zdementowała pogłoski, że przyczyną śmierci Krzysztofa Krawczyka był koronawirus i wywoływana przez niego choroba Covid-19. Antyszczepionkowców to jednak nie przekonało.

Jeden z twitterowiczów pokazał nekrolog, który miał krążyć po sieci za sprawą antyszczepionkowców. Można na nim przeczytać, że śmierć Krzysztofa Krawczyka miała związek z przyjętą przez niego szczepionką na Covid-19.

Wielu internautów i fanów Krzysztofa Krawczyka nie kryło swojego oburzenia. "Brak słów" - skomentował twitterowicz.

Was też to oburzyło?

To też może cię zainteresować: Ostatnie pożegnanie Krzysztofa Krawczyka już zaplanowane. Jego ostatnia wola zostanie spełniona. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niepokojące informacje o Marzenie Kipiel-Sztuce. Halinka ze "Świata według Kiepskich" zmaga się z poważną chorobą

O tym się mówi: Naturalne rozwiązania na sezon kleszczy. Warto je poznać, zanim na dobre zagości wiosna w parkach, lasach i ogrodach