Jak podaje "Super Express", Olga Kalicka znana jest szerszemu gronu szczególnie z roli w serialu "Rodzinka.pl". Oprócz tego zajmuje się iście celebryckim życiem i została instamamą oraz influencerką. Od dwóch lata wychowuje razem z mężem synka Aleksa i dzieli się z internautami swoimi przemyśleniami na temat życia. Tym razem dodała wymowny wpis nawiązujący do pandemii koronawirusa i zagranicznych podróży, na które decydują się jej koledzy z show-biznesowej branży.

W ostatnim czasie modny dla gwiazd stał się Zanzibar - miejsce, do którego szturmem lecieli polscy celebryci, twierdząc, że pandemia koronawirusa omija wyspę. Aktualnie na zagranicznych wakacjach jest między innymi Julia Wieniawa czy Kinga Rusin, ale lista popularnych nazwisk, które na przestrzeni tygodni wypoczywały na rajskich plażach, nie miałaby końca.

Jak do tej sytuacji odnosi się Olga Kalicka. Aktorka respektuje polecenia rządu i nie wybiera się na żaden zagraniczny urlop. Z ironią wspomniała, że jej najdłuższa ostatnia podróż miała swój start w domu, a metę w centrum Warszawy.

Mnóstwo ludzi w ciepłych krajach wygrzewa się na słoneczku, a ja wciąż nigdzie nie byłam i gdzie tu sprawiedliwość?! Póki co podróż do centrum musi mi wystarczyć! Olga Kalicka

Myślicie, że przez młodą gwiazdę przemawia zazdrość czy zdrowy rozsądek?

To również może Cię zainteresować: Ostatnie Pożegnanie Krzysztofa Pendereckiego. Gdzie I Kiedy Się Odbędzie

Zobacz także: Justyna Żyła Zaproponowała Polkom Pomoc. Z Jej Oferty Dużo Osób Chciałoby Skorzystać