Jak podaje magazyn "Viva", zbliżający się okres Świąt Wielkanocnych może być traumatycznym przeżyciem dla wielu seniorow, którzy na co dzień mieszkają sami. Wprowadzone przez rząd obostrzenia związane z koronawirusem i apel o to, by zmniejszyć liczbę obchodzących Wielkanoc przy jednym stole gości mocno wpłyną na samopoczucie żyjących w pojedynkę starszych osób. Z tym samym problemem mierzy się Laura Łącz. Popularna aktorka wyznała, że będzie czuć się w tym czasie bardzo samotna.

W ciągu ostatnich lat gwiazda pożegnała najbliższe jej sercu osoby, a każde święta szczególnie przypominają jej o ich nieobecności. W 2001 roku zmarł jej mąż, Krzysztof Chamiec.

W ostatnich latach wszyscy moi najbliżsi członkowie rodziny odeszli. Zmarła moja mama, która była znaną aktorką, ciocia... Straciłam też ukochanego psa owczarka niemieckiego o imieniu Atos. Laura Łącz

Aktorka podczas pandemii codziennie mierzy się z uczuciem samotności, ale w święta będzie jej ona doskwierać o wiele mocniej.

Choć zawsze cieszą mnie wiosenne święta, to przykro mi, że nie mogę obchodzić ich tak jak kiedyś, gdy mój dom tętnił życiem. Laura Łącz

Gwiazda ma nadzieję, że w najbliższych tygodniach zobaczy się chociaż ze swoim synem i jego żoną.

To również może Cię zainteresować: Magda Gessler Rozczarowana Nieudanymi "Kuchenną Rewolucją". O Co Poszło

Zobacz także: Anna Mucha Zachwycona Prezentem, Jaki Sprawił Jej Partner. Co Takiego Wymyślił