Czasem jednak bywa tak, że danemu miejscu już nic nie pomoże przez to, że właściciele się poddali.

"JastrzabPost" postanowił naświetlić jedną z takich spraw, w którą Magda Gessler jak zwykle włożyła mnóstwo energii i serca, a mimo to na antenie TVN mogliśmy zobaczyć smutną klęskęfajnego miejsca z potencjałem.

Nie przewidziała takiego zakończenia

Restauratorka i celebrytka Magda Gessler, w swoim programie nadaje nowe życie restauracjom, których właściciele poprosili ją o pomoc w zdobyciu i zatrzymaniu klientów. Wielu bohaterów odniosło dzięki udziałowi w programie sukces, wielu jednak zmarnowało swoją szansę na polepszenie wizerunku i sytuacji materialnej.

przykładem takiej porażki jest warszawska pizzeria nazywająca się niegdyś "Na okrągło", a po rewolucji Magdy Gessler zyskała nazwę "Caponata Siciliana".

Według celebrytki, jednym z głównych problemów pizzerii była oszczędność produktów, które nie należą do zbyt kosztownych. Poza tym, panowie mieli słabość do cukru, na co Magda Gessler postanowiła zdecydowanie zareagować.

Rewolucja zaszła nie tylko w kuchni, ale też na sali i w samych restauratorach, ale czy na długo?

Niestety, gdy celebrytka wróciła do "Caponata Siciliany", sromotnie się rozczarowała ponurą atmosferą, a także zaniżonym standardem.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Anna Mucha zachwycona prezentem, jaki sprawił jej partner. Co takiego wymyślił

Zerknij: W ostatnim rozporządzeniu odnośnie dodatkowych obostrzeń ukryto jeszcze jeden zakaz. Wielu Polaków może sobie nie zdawać z tego sprawy