"JastrzabPost" nie próżnuje. Wynajduje co chwilę nowe tematy do przedstawienia czytelnikom. Nawet najdrobniejsze sytuacje z życia celebrytów okazują się być interesujące dla wielu ludzi.

Chłopak Anny Muchy chciał być romantyczny. Udało się mu?

Ta celebrytka niezależnie od tego, z kim ma do czynienia, lubi chwile bliskości i romantyzmu. Jest czuła, zalotna i kocha być w centrum zainteresowania.

Interia.Film

Nie zna granic we wcielaniu się w różne role i postaci, choć czasem nie są one adekwatne do swojego charakteru.

Onet.Kultura

Aktorka jakiś czas temu szczyciła się oddaniem pewnego rekwizytu z planu filmowego na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Konkretnie chodziło o nakładkę na zęby, element charakteryzacji, który miała nałożony na zęby podczas odgrywania woli w filmie Patryka Vegi.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

Teraz na jej InstaStory pojawił się filmik, z którego wynika, że jej ukochany postanowił zrobić jej niespodziankę i zadbał o czystość jej samochodu, po czym wieczorem - jak sama stwierdziła - nakarmił ją grubym kabanosem.

Instagram

Instagram

Swoista reklama nad wyraz się udała!

Celebrytka uwielbia być w centrum zainteresowania, jako jurorka w programie "Dance, Dance, Dance" jest surowa, ale też potrafi się wzruszyć i głośno o tym mówi.

Co sądzicie o niespodziance, jakiej się doczekała aktorka Anna Mucha? Czy to była zwyczajna, miła niespodzianka, czy ukryty przekaz o konieczności umycia samochodu?

O tym się mówi: Pierwsze dziecko Joanny i Jacka Kurskich właśnie przyszło na świat. Znane są już imię i płeć dziecka. Prezes TVP nie krył wzruszenia

Zerknij: Lech Wałęsa w mgnieniu oka doszedł do siebie po operacji serca. W ostrych słowach wytknął błędy jednemu z kolegów