Jak podaje "Super Express", w związku ze wzrostem zakażeń rząd podjął decyzję o wprowadzeniu kolejnych restrykcji. Zostały one nałożone na Polaków od 27 marca do 9 kwietnia, czyli obejmują również okres Świąt Wielkanocnych. W dużej mierze ucierpią na tym przede wszystkim salony fryzjerskie i kosmetyczne, bowiem już od soboty zostaną zamknięte.

Polacy postanowili przygotować się wizualnie na święta, dlatego szturmem rzucili się na wspomniane salony piękności, by zdążyć zrobić się na bóstwo tuż przed ich zamknięciem.

Justyna Żyła wymownym zdjęciem na Instagramie skomentowała tę sytuację.

Justyna Żyła. Źródło: Youtube Tomasz Niecikowski
Justyna Żyła. Źródło: Youtube Tomasz Niecikowski

Opublikowała na InstaStories zdjęcie, na którym maluje komuś paznokcie i złożyła internautom "ofertę". Zadeklarowała się, że może wykonać usługi kosmetyczne, ale jedynie do godziny 23.59, czyli do momentu wejścia w życie obostrzeń.

Poczucie humoru byłej żony skoczka narciarskiego jest na miejscu? Trzeba przyznać, że już chyba wszyscy są zmęczeni tym, co dzieje się na świecie i każda dawka humoru i żarty są na wagę złota.

To również może Cię zainteresować: Coraz Więcej Gwiazd Rezygnuje Ze Chrztu Swoich Dzieci. Dlaczego Zdecydowały Się Na Ten Krok

Zobacz także: Magda Gessler Znów Jest Na Ustach Wszystkich. O Co Chodzi