Portal "Super Express" zwrócił uwagę, że w czasie "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler zawsze tłumaczy restauratorom, że ceny serwowanych przez nie potraw nie powinny być zbyt duże. Jednocześnie ceny w lokalach Magdy Gessler niejedną osobą mogą przyprawić o ból głowy. Wielkanocne potrawy "U Fukiera" kosztują krocie. Ile zapłacimy za żurek, makowiec i jajka u Magdy Gessler?

Magda Gessler znów w ogniu krytyki

Ceny potraw w restauracjach Magdy Gessler często są przedmiotem krytyki ze strony internautów. Niedawno prowadząca "Kuchenne rewolucje" zaskoczyła wszystkich cenami pączków na Tłusty Czwartek, które kosztowały 11 zł za sztukę. Po okazyjnej cenie pączki mogli kupić seniorzy. Dla nich restauratorka obniżyła cenę aż o 10 zł.

Choć wiele osób krytykuje ceny w lokalach Magdy Gessler, chwytając się za głowę widząc niektóre z nich. Są jednak również tacy, którzy są gotowi zapłacić każdą, najwyższą nawet sumę. Warto zauważyć, że w tym roku ceny części produktów wielkanocnych od Magdy Gessler spadły. Niektóre jednak wciąż powalają na kolana.

W dobie epidemii koronawirusa restauracje Magdy Gessler przygotowują dla swoich klientów dania na wynos. Możliwe jest ich zamówienie za pośrednictwem Internet i dostawa wprost do domu za pośrednictwem kuriera. Mieszkańcy Warszawy mogą odebrać swoje zamówienia osobiście. Tanio jednak nie będzie.

U Magdy Gessler kupimy między innymi pastę jajeczną z jaj, majonezu i szczypiorku. Koszt 200 gram owej pasty to 15 zł, a kilograma aż 75 zł! Jaja faszerowane szynką będą nas kosztowały 28 zł za 5 połówek jajka, a pół kilograma pasztetu z dziczyzny z grzybami 75 zł.

Taniej niż w zeszłym roku kupimy żurek. W zeszłym roku za litr płaciło się u Magdy Gessler 60 zł, dziś za 900 ml zapłacimy 45 zł. 1,2 kg makowca kosztuje u prowadzącej "Kuchenne rewolucje" 110 zł (w zeszłym roku płaciliśmy tyle samo za kilogramowy kawałek ciasta).

Magda Gessler/ YouTube @Wiadomości
Magda Gessler/ YouTube @Wiadomości
Magda Gessler/ YouTube @Wiadomości

Skusicie się na którąś z potraw Magdy Gessler?

To też może cię zainteresować: Wszystko wskazuje, że relacja ulubionej pary seniorów z trzeciej edycji Sanatorium Miłości nie przetrwała próby czasu. Co się wydarzyło

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Przepowiednia Nostradamusa na 2021 rok nie brzmi sympatycznie. Czy czeka nas inwazja "półżywych" i asteroidy kończące życie ludzkości

O tym się mówi: Zmiana czasu z zimowego na letni coraz bliżej. Kiedy przestawiamy zegarki. Czy to będzie już ostatni raz