Jak podaje portal "Super Express", Basia Kurdej-Szatan szturmem zdobyła serca widzów, występując w uwielbianym przez nich serialu "M jak miłość". Ostatnio aktorka doszła jednak do wniosku, że przestała być ulubieniocom Polaków. Pokusiła się nawet o analizę, co mogło wpłynąć na krytyczny stosunek widzów wobec niej.

Barbara Kurdej-Szatan przestała być ulubienicą fanów?

Basia Kurdej-Szatan wzbudza wśród Polaków skrajne emocje. Jedni ją uwielbiają, inni mają serdecznie dość. Ostatnio gwiazda "M jak miłość" musiała zmierzyć się z ostrą falą krytyki po swojej wyprawie na Zanzibar. Aktorka doszła nawet do wniosku, że przestała być ulubienicą widzów, o czym mówiła w programie "Kuba Wojewódzki".

To właśnie w programie króla TVN Basia Kurdej-Szatan bez cienia wątpliwości przyznała, że była kiedyś ulubienicą Polaków, ale już nią nie jest. Skąd ta nagła zmiana? Zdaniem Basi wszystkiemu winne jest to, że za bardzo przejmuje się tym, co piszą ludzie w komentarzach. Jej impulsywność sprawia, że nie umie zapanować nad sobą i reaguje ostro na różne opinie w internecie.

Jedną z sytuacji, w której aktorka zaareagowała bardzo emocjonalnie na niezadowolenie fanów na zamieszczone w mediach społecznościowych zdjęciach z Zanzibaru, gdzie Basia Kurdej-Szatan wypoczywała wspólnie z całą rodziną. Na zdjęciu znalazły się miejscowe dzieci i wózek z małym Heniem. Internauci zarzucili aktorce, że wykorzystuje biedne dzieci do reklamy wózka.

"Dzieci nie chciały nic w zamian, po prostu traktowały to jako zabawę. Przestańcie dramatyzować" - odpowiedziała na zarzuty fanów.

Waszym zdaniem Basia Kurdej-Szatan przestała być już ulubienicą Polaków?

To też może cię zainteresować: Rafał Trzaskowski trafił do szpitala. Żona Prezydenta Warszawy opowiedziała o zakażeniu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Elżbieta Jaworowicz planuje odejść z TVP? Po tych słowach nie ma już wątpliwości, jaką decyzję podjęła dziennikarka

O tym się mówi: Czy czeka nas zamknięcie świątyń? Nieoficjalne informacje o zaostrzeniu restrykcji w kościołach