Jak podaje portal "Lelum", nagranie ze szpitala zamieszczone przez Andrzeja Piasecznego w mediach społecznościowych, bardzo zaniepokoił fanów piosenkarza. Wokalista trafił do szpitala. Na nagraniu słychać, że Piasek ma wyraźne problemy z oddychaniem. Jak teraz czuje się Andrzej Piaseczny?

Andrzej Piaseczny trafił do szpitala

Dramatyczne nagranie Andrzeja Piasecznego wstrząsnęło fanami piosenkarza. Na nagraniu Piask ma wyraźne problemy z oddychaniem, jest też podłączony do tlenu. Sytuacja wyglądała na naprawdę poważną. Hospitalizacja w przypadku piosenkarza ma najprawdopodobniej związek z zakażeniem koronawirusem.

W swoim nagraniu Andrzej Pioseczny stwierdził, że choć wolałby, żeby ludzie nie oglądali go w takim stanie, to musiał zareagować, bo "jest jeszcze wielu ludzi, którzy mają dosłownie w nosie, co się może z nami wydarzyć". Przeprosił również fanów, z którymi miał się spotkać na koncertach, a także podziękował personelowi medycznemu, który się nim zajmuje.

W nagraniu piosenkarz zaapelował do wszystkich o to, żeby przestrzegali restrykcji wprowadzonych w związku z epidemią koronawirusa. Dodał, że myślał, że przejdzie zakażenie bez najmniejszych problemów, niestety stało się inaczej. "Po 10 dniach chorowania musiałem się znaleźć tytaj" - powiedział w filmiku Andrzej Piaseczny.

Dziennikarze portal "O2" postanowili się skontaktować z menadżerką artysty, ktora zdradziła, jak czuje się Piaseczny. Julita Janicka poinformowała, że pod opieką personelu medycznego stan Andrzeja Piasecznego uległ poprawie. "Jesteśmy dobrej myśli" - dodała.

Życzymy Andrzejowi Piasecznemu szybkiego powrotu do zdrowia.

To też może cię zainteresować: Który ze skoczków zarobił najwięcej? Stoch, Kubacki, a może Żyła? Kwoty zaskakują

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Czy w Wielkanoc będziemy mogli odwiedzać cmentarze? Nieoficjalne informacje z rządu rozwiewają wszelkie informacje

O tym się mówi: O Tymoteuszu Szydło znów jest głośno. Co się stało