Jak podaje "Super Express", Antoni Macierewicz pomimo tego, że oficjalnie nie jest członkiem rządu, ponieważ nie pełni już funkcji szefa Ministerstwa Obrony Narodowej, nadal jest bardzo ważnym politykiem. Wiceprezes partii kierowanej przez Jarosława Kaczyńskiego jeszcze kilka lat temu był pilnie strzeżonym człowiekiem, a pod jego mieszkaniem przez całą dobę stały kordony policji. Gdzie i w jakich warunkach mieszka wiceszef Prawa i Sprawiedliwości? Dla niektórych może to być ogromny szok!

Antoni Macierewicz / YouTube:  Janusz Jaskółka
Antoni Macierewicz / YouTube: Janusz Jaskółka

Okazuje się, że mieszkanie Antoniego Macierewicza wcale nie opływa w luksusach. Znany z kontrowersyjnych decyzji polityk lata temu osiedlił się na warszawskich Bielanach. Dla tych, którzy wyobrażają sobie ogromną willę, pałac lub przepełniony przepychem dom, mamy niespodziankę!

Wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości nie mieszka nawet w żadnym nowym apartamentowcu, a w osiedlowym, starym blokowisku z wielkiej płyty. Budynek nie różni się niczym szczególnym od innych mrówkowców, który jest w pobliżu bardzo dużo.

Mieszkania polskich polityków od zawsze wzbudzają sporą sensację, ponieważ Polacy chcą wiedzieć, jak za ich państwowe pieniadze żyją aktorzy sceny politycznej. W tym przypadku mogli się naprawdę zdziwić.

Youtube
Youtube

To również może Cię zainteresować: Zdjęcie Prawnuka Królowej Elżbiety Obiegło Sieć. Jak Wygląda Teraz Syn Meghan I Harry'ego? Archie Bardzo Się Zmienił

Zobacz także: Ojciec Igi Ze "Ślubu Od Pierwszego Wejrzenia" Nie Zamierza Brać W Tym Udziału. O Co Chodzi