Pomimo całej medialnej otoczki, jaką tworzą wokół siebie Harry i Meghan, to niezwykle rzadko pokazują publicznie swojego jedynego syna - Archiego. Ostatnie ujęcia chłopca obiegły Internet jeszcze wtedy, gdy był zupełnie malutki - od tego czasu niemal nikt nie wiedział, co się z nim dzieje.

Ostatnio jednak - przy okazji ogromnych kontrowersji związanych z osobą Meghan - do sieci wyciekło zupełnie nowe zdjęcie maleńkiego księcia...

Archie rośnie jak na drożdżach

Od czasu wyemigrowania do Stanów Zjednoczonych, Harry i Meghan - delikatnie mówiąc - nie cieszą się sympatią ze strony Brytyjczyków. Za oceanem również nie wszystko wygląda tak kolorowo - chociaż od przeprowadzki pary nie minęło tak dużo czasu, to udało im się już zaliczyć kilka spektakularnych porażek. Ich wizerunkowi nie pomaga fakt, iż pozostają w dosyć napiętych stosunkach z pozostałą częścią rodziny królewskiej.

Niedawno książęca para pojawiła się ponoć u Oprah Winfrey, w której programie miało paść wiele pikantnych słów na temat brytyjskiego dworu... Jak na razie znamy jedynie fragmenty rozmowy, ale wielu ekspertów nie ma wątpliwości, że w czasie wywiadu padło wiele kontrowersyjnych stwierdzień, które mogą zachwiać brytyjską monarchią.

W dobie wszechobecnej krytyki na swój temat, Meghan Markle może jednak liczyć na kilku zaufanych przyjaciół, którzy na każdym kroku bronią jej osoby. Są to m.in. Lindsay Roth czy Patrick J. Adams. Ostatnio wypowiedziała się publicznie również inna bliska przyjaciółka Meghan, Silver Tree, która postanowiła stanąć w obronie hejtowanej księżnej. Przy okazji pokazała również aktualne zdjęcie synka pary.

"Jest jedną z moich najbliższych i najdroższych. Jak wszyscy jej przyjaciele kocham ją szaleńczo. Jest przyjaciółką, która nalega na to, by zawsze wysłuchiwać szczegółów twojego życia, dnia, życia twoich dzieci, przed jej zwierzeniami" - stwierdziła Silver, wstawiając się za Meghan.

fot. Instagram
fot. Instagram

Do swojego oświadczenia załączyła również zdjęcie przedstawiające Archiego w pasiastej koszulce i z burzą rudych loków na głowie, któremu towarzyszyła uśmiechnięta mama, ubrana w podobny strój co jej syn. Niestety, zarówno wpis, jak i zdjęcie szybko zniknęły z sieci, usunięte przez ich autorkę. W Internecie jednak nie ginie nic - fotografię można teraz znaleźć na niemal każdej stronie zrzeszającej ludzi zainteresowanych rodziną królewską.

Trzeba przyznać, że Meghan i Archie wyglądają razem naprawdę uroczo. Może przekona to hejterów do tego, by nieco odpuścić księżnej?

Zobacz także: Matura próbna z matematyki obnażyła poziom zaangażowania dorosłych w edukację dzieci. Padło pytanie o maseczki

Może cię zainteresować: Doświadczony krawiec znajdował się na skraju bankructwa. Wystarczył jeden wpis w mediach społecznościowych. Teraz nie może nadążyć z zamówieniami

Pisaliśmy również o: Anita Werner wspomina dawne czasy i pokazuje wyjątkowe, archiwalne zdjęcie. Internauci są zachwyceni jej urodą