Sławomir Świerzyński jest wokalistą zespołu discopolowego Bayer Full. W ostatnim czasie mężczyzna zdradził, ile pieniędzy dostaje co miesiąc w ramach emerytury. Ta kwota zwala z nóg.

Gwiazdor disco polo zdradził, ile wynosi jego emerytura

Wielu emerytów narzeka na wysokość świadczenia emerytalnego. Trzeba przyznać, że wielu seniorów musi żyć za naprawdę marne pieniądze.

Podobny los spotyka również artystów. Lider discopolowego zespołu Bayer Full, Sławomir Świerzyński, zdradził już dwa lata temu, ile może wynieść jego prognozowana emerytura.

W programie „Pytanie na śniadanie” Sławomir Świerzyński zdradził, że przysługiwać mu będzie zaledwie 386 zł miesięcznie. Są to pieniądze za które zdecydowanie nie można godnie żyć.

Sławomir Świerzyński. Źródło: youtube.com
Sławomir Świerzyński. Źródło: youtube.com
Sławomir Świerzyński. Źródło: youtube.com

Okazuje się jednak, że lider discopolowego zespołu jest sam sobie winien. Sprawę skomentował sam rzecznik ZUSu.

Kwota emerytury Sławomira Świerzyńskiego jest zaskakująca

Rzecznik ZUSu zdradził, że Sławomir Świerzyński przez większość część swojego życia nie płacił składek. Z tego powodu prognozowana emerytura w jego wypadku wynosi zaledwie 386 zł.

Jak informuje portal „bezprawnik.pl”, Sławomir Świerzyński odprowadzał składki do KRUS-u. Dlatego powinien poprosić o obliczenie wysokości kapitału do ZUS-u.

Mężczyzna nie ma jednak zamiaru zaprzątać tym sobie głowy i sądzi, że urzędnicy powinni się tym zająć sami.

To również może Cię zainteresować: CZTERDZIEŚCI LAT TEMU KSIĄŻĘ KAROL OŚWIADCZYŁ SIĘ DIANIE. NA JAW WYSZŁY ZASKAKUJĄCE FAKTY DOTYCZĄCE TEJ NIEZWYKŁEJ CHWILI

Portal „Życie” pisał również o: POWÓD PRZEPROSIN EWELINY PRZEZ DANUTĘ MARTYNIUK BYŁ ZUPEŁNIE INNY NIŻ TEN OFICJALNY? NOWE USTALENIA JEDNEGO Z DZIENNIKÓW, NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ

Jak informował również portal „Życie”: MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA UCZCIŁA PAMIĘĆ O MĘŻU. FANOM POLAŁY SIĘ ŁZY, TO OGROMNE WZRUSZENIE, PAMIĘĆ O PAWLE KRÓLIKOWSKIM NIGDY NIE ZGAŚNIE