Władysław z Warszawy zdradził, co poróżniło go z byłą żoną. Smutna prawda ujrzała światło dzienne. Co się wydarzyło?

Władysław z "Sanatorium miłości" zdradził, dlaczego rozwiódł się z żoną

Władysław z Warszawy jest jednym z uczestników programu „Sanatorium miłości”. Mężczyzna skradł serca widzów i uczestników programu. Sympatyczny senior długo jednak ukrywał, dlaczego rozstał się z żoną.

Sympatyczny, kulturalny i szarmancki Władysław nie miał szczęścia w pierwszym związku. W rozmowie z Martą Manowską zdradził, powody rozpadu jego pierwszego małżeństwa.

Sanatorium miłości / Facebook: Sanatorium miłości
Sanatorium miłości / Facebook: Sanatorium miłości

Okazuje się, że pierwsza żona Władysława z Warszawy często wyjeżdżała. Kobieta była z zawodu pilotką wycieczek zagranicznych i praca była dla niej wszystkim.

To nieprawdopodobne, co ich poróżniło

Władysław uważa nawet, że była żona była uzależniona od pracy. Wyjeżdżała z polskimi, czy radzieckimi grupami nawet na kilkadziesiąt dni. Wtedy mężczyzna zostawał sam z dziećmi.

Było to dla niego bardzo trudne, bo nie mógł sam zająć się całym domem. Finalnie małżeństwo Władysława się rozpadło.

Teraz mężczyzna szuka miłości w popularnym programie TVP, „Sanatorium miłości”. W jednym z odcinków udało mu się nawet wyciągnąć na randkę blondwłosą Jadzię. Finalnie jednak kobieta zakończyła ich znajomość.

Władek ma jednak jeszcze czas na znalezienie drugiej połówki. Jego kulturalne zachowanie i pozytywne myślenie może spodobać się niejednej kobiecie.

To również może Cię zainteresować: CZTERDZIEŚCI LAT TEMU KSIĄŻĘ KAROL OŚWIADCZYŁ SIĘ DIANIE. NA JAW WYSZŁY ZASKAKUJĄCE FAKTY DOTYCZĄCE TEJ NIEZWYKŁEJ CHWILI

Portal „Życie” pisał również o: POWÓD PRZEPROSIN EWELINY PRZEZ DANUTĘ MARTYNIUK BYŁ ZUPEŁNIE INNY NIŻ TEN OFICJALNY? NOWE USTALENIA JEDNEGO Z DZIENNIKÓW, NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ

Jak informował również portal „Życie”: MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA UCZCIŁA PAMIĘĆ O MĘŻU. FANOM POLAŁY SIĘ ŁZY, TO OGROMNE WZRUSZENIE, PAMIĘĆ O PAWLE KRÓLIKOWSKIM NIGDY NIE ZGAŚNIE