„Możemy potwierdzić, że Archie będzie starszym bratem” - powiedział rzecznik pary w oświadczeniu wygłoszonym w niedzielę 14 lutego. „Książę i księżna Sussex są szczęśliwi, że spodziewają się drugiego dziecka”.

Ciążowe stroje Meghan i rodzinna radość

Podczas gdy wielu fanów chętnie dowiaduje się więcej o maluchu książęcej pary, Meghan i Harry zachowują dla siebie kilka szczegółów - takich jak płeć ich dziecka i spodziewany termin porodu.

Moment ciąży Meghan był wyjątkowo słodki z wielu powodów, z oczywistych powodów, że ona i Harry podzielili się ekscytującymi wiadomościami na temat romantycznych wakacji. Jednak para w szczególny sposób oddała hołd zmarłej księżnej Dianie. W podobnym terminie ogłosili powiększenie rodziny, co Diana w 1984 roku!

Ale wyczucie czasu Meghan i Harry'ego nie było jedynym krzepiącym szczegółem w ich nowinach dla dzieci. Aby uczcić powiększającą się rodzinę, para pozowała swojemu wieloletniemu przyjacielowi i fotografowi, Misan Harriman.

YT

Proste w McQueen Meghan oszałamia w czarno-białej wzorzystej sukience firmy REISS w King's College London w Międzynarodowy Dzień Kobiet. Łączy stylizację z marynarką Alexander McQueen i czółenkami Manolo Blanika.

Meghan Markle i książę Harry zachowali swobodę na niedzielny popołudniowy wypad do Beverly Hills. Ubrany w dżinsy, szary T-shirt z długimi rękawami i trampki, 36-letni Harry trzymał się blisko 39-letniej Meghan, która ubrała się w brązowy płaszcz J.Crew, czarną bluzkę, dżinsy i buty do kolan.

Co sądzicie o tej parze?

O tym się mówi: Edward Gierek odszedł 29 lipca 2001 roku, pozostawiając po sobie "mieszane uczucia". Jak wygląda miejsce jego spoczynku po 19 latach

Zerknij:

Kolejne doniesienia o zakażonym duchownym. Media podają zatrważające liczby osób narażonych na zakażenie. O co chodzi