Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski poznali się na jednym z castingów. Od razu narodziło się pomiędzy nimi głębsze uczucie. W 2016 roku para wzięła ślub, a trzy lata później na świecie pojawiło się pierwsze dziecko pary.

Co ciekawe, para często spotyka się na planach filmowych. Wspólna praca nie oddala ich jednak od siebie, a wręcz przeciwnie. Uwielbiają razem pracować i występowali obydwoje między innymi w filmach Patryka Vegi.

Mąż Katarzyny Warnke zdradził, co podoba się aktorce w mężczyznach

Praca aktora wcale nie jest tak przyjemna, jakby mogło się wydawać. Aktorzy muszą być gotowi na wiele zmian i poświęceń, w szczególności jeśli chodzi o wygląd.

Piotr Stramowski jest tego idealnym przykładem. Mężczyzna wiele razy kompletnie zmieniał swój wizerunek – golił głowę, czy nawet nosił irokeza. W ostatnim czasie musiał zgolić brodę i nieco zapuścić włosy.

Jej preferencje zaskoczyły wiele osób

Okazuje się, że zmiana ta kompletnie nie spodobała się żonie aktora, Katarzynie Warnke. W wywiadzie dla Jastrząb Post, Piotr zdradził, że Kasia woli go w krótkich włosach i długiej brodzie.

Mało tego, aktorka codziennie prosi mężczyznę, by ten odwiedził fryzjera. Na razie Piotr Stramowski nie może jednak zmienić swojego wyglądu, ponieważ musi zachować kontynuacje w produkcjach. Przyznaje jednak, ze pewnie finalnie Kasia Warnke postawi na swoim.

To również może Cię zainteresować: CZTERDZIEŚCI LAT TEMU KSIĄŻĘ KAROL OŚWIADCZYŁ SIĘ DIANIE. NA JAW WYSZŁY ZASKAKUJĄCE FAKTY DOTYCZĄCE TEJ NIEZWYKŁEJ CHWILI

Portal „Życie” pisał również o: POWÓD PRZEPROSIN EWELINY PRZEZ DANUTĘ MARTYNIUK BYŁ ZUPEŁNIE INNY NIŻ TEN OFICJALNY? NOWE USTALENIA JEDNEGO Z DZIENNIKÓW, NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ

Jak informował również portal „Życie”: MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA UCZCIŁA PAMIĘĆ O MĘŻU. FANOM POLAŁY SIĘ ŁZY, TO OGROMNE WZRUSZENIE, PAMIĘĆ O PAWLE KRÓLIKOWSKIM NIGDY NIE ZGAŚNIE