Zaskakujące informacje dotyczące przygotowywanego przez Annę Muchę baby shower właśnie ujrzały światło dzienne! Aktorka organizuje tę uroczystość dla koleżanki z branży, Agnieszki Włodarczyk - już zdradziła pierwsze szczegóły, które zdumiewają! To będzie naprawdę wyjątkowa uroczystość, fani nie mogą się doczekać!

Jakiś czas temu media obiegła wspaniała wiadomość o tym, że uwielbiana przez Polaków aktorka, Agnieszka Włodarczyk spodziewa się dziecka. W związku z tym artystka niebawem udaje się na urlop macierzyński, a koledzy i koleżanki z branży chcą pożegnać ją z przytupem.

Anna Mucha organizuje dla koleżanki wyjątkowe baby shower. Wyjątkowe, ponieważ będzie miało... teatralny charakter. O co chodzi?

Niezapomniane baby shower!

To z całą pewnością będzie niezapomniany dzień. Według zapewnień Anny Muchy, impreza odbędzie się na scenie! Zapowiada się naprawdę ciekawie!

- Chcemy podziękować Agnieszce za wszystkie zagrane spektakle i wręczyć prezent, który wkrótce bardzo jej się przyda. W rolę mamy trzeba wejść z przytupem, perfekcyjnie przygotowaną! Dlatego razem z całą ekipą zgotujemy jej baby shower na scenie, jakiego nie miał jeszcze nikt. - mówiła radosna Anna Mucha.