Anna Lewandowska jest jedną z najpopularniejszych trenerek w naszym kraju. Wraz ze swoim mężem, Robertem Lewandowskim, tworzą niezwykle zgrany duet. Wspólnie osiągnęli już wiele sukcesów.

Zaskakujące wyznanie Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska stała się jedną z topowych gwiazd w Polsce, a jej treningi fitness od lat cieszą się ogromną popularnością.

Sportsmenka, a dziś trenerka i żona słynnego piłkarza, Roberta Lewandowskiego, jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i właśnie tam dzieli się rozmaitymi materiałami, nagraniami i zdjęciami dotyczącymi treningów, diet i zdrowego stylu życia.

W ostatnim czasie Anna Lewandowska zdradziła w mediach społecznościowych ciekawą rzecz. Okazuje się, że trenerka marzy o kolejnych dzieciach.

Żona Roberta Lewandowskiego opublikowała na InstaStories urocze zdjęcie z córką swojej koleżanki. Pod fotografią napisała:

„Może powinnam pomyśleć o… trzecim dziecku. Pewnego dnia na pewno”.

Ile dzieci planuje znana trenerka fitness?

Ania i Robert Lewandowscy są szczęśliwymi rodzicami dwóch córek – Klary i Laury. Jak się jednak okazuje, para marzy o kolejnych dzieciach.

W jednym z wywiadów osoba z bliskiego otoczenia pary zdradziła, że Ania i Robert marzą o chłopcu. Trenerka chciałaby, by Robert mógł go nauczyć grać w piłkę i podzielić się swoimi doświadczeniami.

Miejmy nadzieję, że niebawem Lewandowscy doczekają się kolejnego członka rodziny.

To również może Cię zainteresować: CZTERDZIEŚCI LAT TEMU KSIĄŻĘ KAROL OŚWIADCZYŁ SIĘ DIANIE. NA JAW WYSZŁY ZASKAKUJĄCE FAKTY DOTYCZĄCE TEJ NIEZWYKŁEJ CHWILI

Portal „Życie” pisał również o: POWÓD PRZEPROSIN EWELINY PRZEZ DANUTĘ MARTYNIUK BYŁ ZUPEŁNIE INNY NIŻ TEN OFICJALNY? NOWE USTALENIA JEDNEGO Z DZIENNIKÓW, NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ

Jak informował również portal „Życie”: MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA UCZCIŁA PAMIĘĆ O MĘŻU. FANOM POLAŁY SIĘ ŁZY, TO OGROMNE WZRUSZENIE, PAMIĘĆ O PAWLE KRÓLIKOWSKIM NIGDY NIE ZGAŚNIE