Nie da się ukryć, że Anna Lewandowska stała się jedną z topowych gwiazd w Polsce, a jej treningi fitness od lat cieszą się ogromną popularnością. Sportsmenka, a dziś trenerka i zona Roberta Lewandowskiego jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i właśnie tu dzieli się rozmaitymi materiałami, nagraniami i zdjęciami dotyczącymi treningów, diet i zdrowego stylu życia.

Żona piłkarza jest również mocno zaangażowana w rozmaite akcje społeczne i charytatywne. Anna Lewandowska postanowiła niedawno zabrać głos w niezwykle istotnej sprawie, jaką jest walka z depresją z okazji Międzynarodowego Dnia Walki z Depresją, który przypada na 23 lutego. Przy okazji Anna Lewandowska przekazała fanom, aby byli bardzo ostrożni. Dlaczego?

Anna Lewandowska apeluje do fanów o zachowanie szczególnej ostrożności. Chodzi o oszustów!

Anna Lewandowska postanowiła zwrócić uwagę swoich fanów na lekceważoną często chorobę, jaką jest depresja i inne zaburzenia psychiczne. Przekazała w poruszającym wpisie, że depresja dotyka również ludzi majętnych, odnoszących sukcesy i takich, co do których wydaje się, że mają wszystko.

Żona piłkarza postanowiła jednak przy okazji głęboko przestrzec wszystkich swoich obserwatorów przed możliwym oszustwem. Właśnie sama o mało nie padła jego ofiarą.

„Odebrałam dzisiaj telefon od oszustów próbujących wyłudzić dane i pieniądze! Podobna sytuacja spotkała moich znajomych, dlatego proszę, bądźcie ostrożni!” – napisała zaaferowana Anna Lewandowska, cytowana przez serwis Sport SE.

Trenerka podkreśliła również, jak ważna jest uważność i podejrzliwość wobec obcych numerów telefonów i instalacji podejrzanych aplikacji na naszych telefonach. Przestrzegła przed tym, aby nie podawać jakichkolwiek danych osobowych osobom podającym się za policję czy prokuraturę przez telefon.

Instagram
Instagram
Instagram

Jak informował portal "Życie PL": MŁODA KOBIETA DOSZŁA DO OGROMNEJ WAGI I NIE MOGŁA ZNIEŚĆ ŻYCIA. PODJĘŁA POTĘŻNY WYSIŁEK I POKAZAŁA, ŻE CHCIEĆ TO MÓC. ZRZUCIŁA PONAD 113 KILOGRAMÓW

Przypomnij sobie: ADAM MAŁYSZ ZALICZYŁ POTĘŻNĄ WPADKĘ! ABY ZACHOWAĆ WIZERUNEK MUSIAŁ DZIAŁAĆ OD RAZU. CZUJNI FANI NIE MIELI SKRUPUŁÓW I OD RAZU WYPOMNIELI BŁĄD

Portal "Życie PL" pisał również: FASCYNUJĄCE ZDJĘCIE Z NOWORODKIEM W ROLI GŁÓWNEJ OBIEGŁO JUŻ CAŁY ŚWIAT! LEKARZ, KTÓRY POMÓGŁ DZIECKU PRZYJŚĆ NA ŚWIAT WYDAŁ WYMOWNY KOMENTARZ

Pisaliśmy również o: WIELKA POMYŁKA PODCZAS OSTATNIEJ DROGI! WSZYSTKO WYSZŁO NA JAW PODCZAS CEREMONII. DOSZŁO DO KURIOZALNEJ ZAMIANY OSÓB. BLISCY OBURZENI SYTUACJĄ