Magda Gessler jest najpopularniejszą polską restauratorką i gwiazdą, z której wiele osób chętnie bierze przykład. Dała się poznać widzom jako twarz TVN i aktualnie jedna z największych perełek stacji.

Najnowsze zdjęcie Magdy Gessler zrobiło furorę

Fani bacznie obserwują nie tylko poczynania zawodowe Gessler, ale także jej życie prywatne – a dzieje się w nim sporo: związek na odległość, pogłoski na temat ślubu z Waldemarem Kozerawskim po wielu latach życia „na kocią łapę”, a od jakiegoś czasu także powiększenie się rodziny – wszak gwiazda TVN została babcią.

Magda Gessler. Źródło: Youtube tvnpl
Magda Gessler. Źródło: Youtube tvnpl

Portal Pomponik zauważa, że 67-letnia gwiazda bardzo kocha córkę Lary Gessler, małą Nenę. Na jej Instagramie można znaleźć sporo zdjęć z wnuczką, jest nią wprost zachwycona.

Internauci byli zachwyceni wyglądem restauratorki

Magda Gessler nie przepada jednak za tym, gdy nazywa się ją „babcią”. Gwiazda po prostu nie lubi tego słowa. Jak sama wspomina, wolałaby być nazywana w ten sposób w innych językach – np. po włosku, „la nonna”, czy po hiszpańsku (którym biegle włada), „abuela”.

Słowo „babcia” kojarzy się ze starszą osobą. Choć Magda Gessler jest przed 70-siątką, nie uważa się za osobę starą. Stale dba o swoją formę i wygląd. Najnowsze zdjęcie idealnie obrazuje, że Gessler zdecydowanie nie wygląda na swój wiek.

Zdjęcie Magdy Gessler w białej stylizacji zrobiło furorę w sieci. Fani byli zachwyceni jej wyglądem i napisali pod postem wiele miłych komplementów:

„Pięknie” „Cudownie pani wygląda” „Biała dama”.

To również może Cię zainteresować: CZTERDZIEŚCI LAT TEMU KSIĄŻĘ KAROL OŚWIADCZYŁ SIĘ DIANIE. NA JAW WYSZŁY ZASKAKUJĄCE FAKTY DOTYCZĄCE TEJ NIEZWYKŁEJ CHWILI

Portal „Życie” pisał również o: POWÓD PRZEPROSIN EWELINY PRZEZ DANUTĘ MARTYNIUK BYŁ ZUPEŁNIE INNY NIŻ TEN OFICJALNY? NOWE USTALENIA JEDNEGO Z DZIENNIKÓW, NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ

Jak informował również portal „Życie”: MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA UCZCIŁA PAMIĘĆ O MĘŻU. FANOM POLAŁY SIĘ ŁZY, TO OGROMNE WZRUSZENIE, PAMIĘĆ O PAWLE KRÓLIKOWSKIM NIGDY NIE ZGAŚNIE