Katarzyna Figura jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Kobieta od lat, dzięki znakomitej grze aktorskiej, cieszy się uznaniem widzów.

Ponadto gwiazda można również cieszyć się wspaniałą urodą, która zapewniła jej ogromne zainteresowanie płci przeciwnej. Okazuje się, że córki Katarzyny Figury – Koko i Kaszmir – są podobne do sławnej mamy.

To nieprawdopodobne, jak wyglądają obecnie córki Katarzyny Figury

Katarzyna Figura, pomimo swojej urody i wspaniałej osobowości, nie miała szczęścia w miłości. Jakiś czas temu po długiej batalii aktorka rozwiodła się z Kaiem Schoenhalsem. Córki pary zostały z aktorką i do dziś stanowią dla niej wielką pociechę.

Koko i Kaszmir zamieszkały z Katarzyną Figurą nad polskim morzem. Tam aktorka rozpoczęła pracę w jednym z teatrów oraz wykłada w Szkole Filmowej w Gdyni.

Rozwód z Kaiem przyniósł Katarzynie ulgę i wreszcie odzyskała upragnioną wolność. Jak sama kiedyś zdradziła, ich relacja była dość patologiczna, a były mąż ją bił i poniżał.

Czy Koko i Kaszmir przypominają swoją sławną matkę

Owocem związku Katarzyny Figury i z Kaia Schoenhalsa są córki – Koko i Kaszmir. Dziewczyny są ogromnym wsparciem dla matki. Gwiazda zawsze może na nie liczyć.

Koko i Kaszmir mają odpowiednio 19 i 16 lat. Są młodymi kobietami, a urodę odziedziczyły po sławnej mamie.

Zdjęcia dziewczyn można obejrzeć między innymi na Instagramie Katarzyny Figury lub na ich prywatnych kontach.

To również może Cię zainteresować: CZTERDZIEŚCI LAT TEMU KSIĄŻĘ KAROL OŚWIADCZYŁ SIĘ DIANIE. NA JAW WYSZŁY ZASKAKUJĄCE FAKTY DOTYCZĄCE TEJ NIEZWYKŁEJ CHWILI

Portal „Życie” pisał również o: POWÓD PRZEPROSIN EWELINY PRZEZ DANUTĘ MARTYNIUK BYŁ ZUPEŁNIE INNY NIŻ TEN OFICJALNY? NOWE USTALENIA JEDNEGO Z DZIENNIKÓW, NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ

Jak informował również portal „Życie”: MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA UCZCIŁA PAMIĘĆ O MĘŻU. FANOM POLAŁY SIĘ ŁZY, TO OGROMNE WZRUSZENIE, PAMIĘĆ O PAWLE KRÓLIKOWSKIM NIGDY NIE ZGAŚNIE