Julia Kamińska to polska aktorka, która zaistniała dzięki wcielaniu się w główną postać w serialu „Brzydula”. Co ciekawe, kobieta nigdy nie myślała o aktorstwie. Studiowała germanistykę na Uniwersytecie Gdańskim.

Gwiazda serialu „Brzydula” pokazała swój dom

Kamińska zagrała również w serialu Na dobre i na złe”, „Singielka”, czy „Na Wspólnej”. Jednak TVN-owski serial o „BrzydUli” przyniósł jej największą popularność.

Julia Kamińska próbowała również swoich sił w branży muzycznej, ponadto wystąpiła u boku Rafała Maseraka w programie „Taniec z Gwiazdami”. Co ciekawe, zdecydowała się również na rozbieraną sesję dla „CKM-u”, a zarobione pieniądze oddała na cele charytatywne.

Te wnętrza robią ogromne wrażenie

Julia Kamińska jest również bardzo aktywna na Instagramie. Można tam śledzić nie tylko zawodowe sukcesy gwiazdy, ale również jej życie prywatne.

W sieci aktorka dodała kilka zdjęć ze swojego domu. Trzeba przyznać, że gwiazda ma gust, a wnętrza są doskonale urządzone.

W mieszkaniu gwiazdy jest mnóstwo kwiatów, dzięki którym wnętrza wyglądają przytulniej.

Julia Kamińska ma również wspaniały taras, na którym również nie brakuje roślin. Widać, że gwiazda uwielbia spędzać tam swój wolny czas.

Jak Wam się podoba mieszkanie aktorki? Robi wrażenie?

To również może Cię zainteresować: CZTERDZIEŚCI LAT TEMU KSIĄŻĘ KAROL OŚWIADCZYŁ SIĘ DIANIE. NA JAW WYSZŁY ZASKAKUJĄCE FAKTY DOTYCZĄCE TEJ NIEZWYKŁEJ CHWILI

Portal „Życie” pisał również o: POWÓD PRZEPROSIN EWELINY PRZEZ DANUTĘ MARTYNIUK BYŁ ZUPEŁNIE INNY NIŻ TEN OFICJALNY? NOWE USTALENIA JEDNEGO Z DZIENNIKÓW, NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ

Jak informował również portal „Życie”: MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA UCZCIŁA PAMIĘĆ O MĘŻU. FANOM POLAŁY SIĘ ŁZY, TO OGROMNE WZRUSZENIE, PAMIĘĆ O PAWLE KRÓLIKOWSKIM NIGDY NIE ZGAŚNIE