Jak doskonale pamiętamy, 28 stycznia tego roku odszedł od nas Ryszard Kotys, który przez wiele lat grał rolę Paździocha w serialu „Świat według Kiepskich”. Aktor przez 40 lat zagrał w wielu filmach oraz serialach, a jego koledzy i koleżanki z branży nieustannie wspominają go w ciepłych słowach.

Nadal wiele osób nie może pogodzić się ze stratą

- Rysiek na planie tryskał energią, ale nie lubił zaprzątać sobą głowy innych. Był bardzo uczynny, zawsze służył radą. Nauczyłam się od niego bardzo wiele, zawdzięczam mu bardzo wiele. Jest mi przykro, jestem rozdarta — mówiła dla Onetu, Renata Pałys, odtwórczyni serialowej żony Paździocha.

Fani serialu nie mogą do dziś pogodzić się z taką stratą. Od samego początku wiele osób zastanawiało się także, jak producenci serialu postanowią kontynuować rolę Paździocha.

Poważne zmiany w serialu!

Według informacji podanych przez portal Super Express, najnowsze odcinki serialu „Świat według Kiepskich” będą się skupiać przede wszystkim na rodzinie Kiepskich. Jednak mimo wszystko, nie może zabraknąć sąsiadów.

Okazuje się, że na stałe do obsady serialu dołączy Sławomir Szcześniak, który wcieli się w rolę Janusza, syna Paździocha. Co więcej, bohater zamieszka w mieszkaniu po swoim ojcu.

Jak informują producenci serialu, nowe odcinki będą emitowane na antenie już niebawem, bowiem wiosną tego roku. Fani nie mogą się już doczekać nowych perypetii bohaterów znanej i lubianej produkcji.

Kadr z serialu "Świat według Kiepskich" / YouTube:  Polsat
Kadr z serialu "Świat według Kiepskich" / YouTube: Polsat

Jak informował portal "Życie PL": ETNA NIEUSTANNIE WYRZUCA POTOKI LAWY. EKSPERCI NIE MAJĄ WĄTPLIWOŚCI, ŻE SYTUACJA JEST BARDZO POWAŻNA. CO CZEKA NAS W KOLEJNYCH DNIACH

Przypomnij sobie: ALEKSANDER DOBA PRZEŻYŁ RYZYKOWNĄ PRZYGODĘ NA MORZU. WALKĘ Z POTĘŻNYM ŻYWIOŁEM OPISAŁ W PORYWAJĄCEJ KSIĄŻCE. OPOWIEŚĆ BURZY KREW W ŻYŁACH

Portal "Życie PL" pisał również: ZAWSZE BYŁAM DUMNA ZE SWOJEJ RODZINY, DOPÓKI NIE ZACZĘŁY KŁOPOTY. JAK TYLKO BABCIA ZACHOROWAŁA USŁYSZAŁAM: "MOŻEMY ZNALEŹĆ MIEJSCE W DOMU OPIEKI"

Pisaliśmy również o: BARDZO DOBRA WIADOMOŚĆ DLA EMERYTÓW I RENCISTÓW! WALORYZACJA OBEJMIE WIELE DODATKÓW, A ŚWIADCZENIA ZNACZĄCO PÓJDĄ W GÓRĘ