Najnowsze wieści o jednej z najbardziej popularnych i uwielbianych uczestniczek kultowego programu rozrywkowego “Gogglebox. Przed telewizorem”. Agnieszka Kotońska przeszła fenomenalną zmianę, teraz wygląda oszałamiająco, a Internauci nie mogą się napatrzeć! Co takiego zmieniła?

Agnieszka Kotońska należy do grona celebrytek, które swoją popularność i narastającą karierę zawdzięczają udziałowi w programie “Gogglebox. Przed telewizorem”. Kobieta w telewizji wystąpiła wraz ze swoją ówczesną przyjaciółką - Sylwią Bombą, jednak wraz z upływem czasu panie doświadczyły pewnego konfliktu, a w chwili obecnej nie darzą się sympatią.

Mimo to kariery obu z nich mają się znakomicie i panie mają coraz więcej fanów w sieci.

Fenomenalna metamorfoza!

Agnieszka Kotońska nie raz udowodniała, że nie boi się zmian i lubi eksperymentować ze swoim wyglądem - miała już włosy w kolorze blond, a także wręcz przeciwnie - bardzo ciemne. Ponadto, na jej głowie pojawiły się nawet dredy!

Ostatnio Agnieszka Kotońska postanowiła wybrać się do fryzjera, aby ponownie coś zmienić. Tym razem padło na... grzywkę! Kobieta postawiła na niesamowicie modną w tym sezonie grzywkę stylizowaną na lata 70. Wygląda super!

Agnieszka Kotońska/ plotek.pl