Najnowsze fotografie przedstawiające Małgorzatę Rozenek oraz jej męża, Radosława Majdana zachwycają! Internauci zastanawiają się, jak para to robi, że w każdej sytuacji wygląda nienagannie, a ich stylizacje są perfekcyjnie dobrane, nawet podczas zwykłego wyjścia do sklepu?

Wczoraj pisaliśmy o tym, jak fenomenalnie wyglądało małżeństwo po wyjściu ze studia “Dzień Dobry TVN”. Zarówno fotoreporterzy, jak i zgromadzeni przed gmachem fani podziwiali elegnację i szyk pary.

Dziś w mediach pojawiły się kolejne fotki, na których małżeństwo prezentuje się obłędnie, a to tylko małe wyjście do lokalnej restauracji w celu zabrania posiłku!

Zawsze wyglądają nienagannie – jak oni to robią?

Paparazzi uchwycili ostatnio Małgorzatę Rozenek oraz Radosława Majdana w sytuacji, kiedy odwiedzili jedną z warszawskich restauracji w celu odebrania zamówionego posiłku. Para zamówiła nasz tradycyjny przysmak, czyli pierogi.

Nie byłoby w tym nic zdumiewającego, gdyby nie fakt, że para prezentowała się fenomenalnie! Perfekcyjna Pani Domu miała na sobie beżowy, welurowy komplet – w tym samym kolorze także krótkie futerko oraz śniegowce.

Radosław Majdan zaś postawił na szarość i beż, a całość dopełnił stylowym kaszkietem.

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek/ pudelek.pl