Najnowsza opublikowana przez Joannę Koroniewską fotografia robi w sieci prawdziwy szał! Nie tylko fotografia jest niebywale odważna, ale również zamieszczony pod nią podpis! Gwiazda poruszyła tematy tabu, a Internauci są pod ogromnym wrażeniem! O co chodzi?

Joanna Koroniewska bez wątpienia należy do grona najbardziej popularnych i uznanych aktorek w polskim show – biznesie. Wraz z mężem, Maciejem Dowborem mogą poszczycić się ogromną liczbą fanów, którzy śledzą ich od lat.

Kobieta jest bardzo popularna nie tylko z uwagi na talent aktorski, ale także z racji niesamowitego poczucia humoru i dystansu do siebie i świata.

Jej fotki zawsze czarują, lecz zamieszczona ostatnio robi prawdziwy szał!

Ta fotka spodobała się internautom!

Joanna Koroniewska zamieściła odważną fotkę w czerwonej kurtce. Wyznała, że ten kolor wzbudza pożądanie i ekscytuje, a sama w czerwonej odzieży czuje się niezwykle zmysłowo i kobieco.

- Też sądzicie, że kolor czerwony wzbudza pożądanie? Podobno wyzwala w nas adrenalinę, a co za tym idzie - ekscytuje i podnieca! Ja zawsze w czerwieni czuję się wyjątkowo kobieco, zmysłowo i… po królewsku. Uprzedzę Wasze pytania – tak, w czerwonym dresie też. To po prostu magia koloru - napisała.