Najnowsze doniesienia dotyczące Agnieszki Kaczorowskiej właśnie pojawiły się w mediach. Kobieta wypoczywa na egzotycznych wakacjach dumnie eksponując ciążowy brzuch. Fani nie mogą się napatrzeć. Gwiazda wygląda wręcz olśniewająco!

Agnieszka Kaczorowska należy do grona najbardziej uznanych i popularnych aktorek w Polsce. Kobieta grała w wielu produkcjach, a poza aktorstwem jest także tancerką.

Aktorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i pozostaje w stałym kontakcie z fanami, nic więc dziwnego, że na Instagramie obserwuje ją niemal 400 tysięcy osób!

Kobieta jakiś czas temu ogłosiła, że wraz z mężem spodziewają się drugiego dziecka, a niedawno wyjechali na egzotyczne wakacje. Dokąd?

Te widoki zapierają dech w piersiach!

Publikowane ostatnio fotki przedstawiają, w jak pięknych warunkach odpoczywa aktorka wraz z rodziną. Miejscem ich urlopu są malownicze Malediwy.

Całkiem ładnie i całkiem ciepło tu. Uciekliśmy daleko. I przesyłamy Wam dużo słońca! Kto chce, niech łapie, a kto nie chce, niech się wyloguje na najbliższe 10 dni - podpiała fotkę aktorka.

Fani wręcz nie mogą się napatrzeć nie tylko na piękne widoki, ale także na fenomenalną sylwetkę aktorki, która - mimo ciąży - jest nienagannie szczupła i wygląda olśniewająco!