Program śniadaniowy „Pytanie na Śniadanie” już od lat cieszy się ogromną popularnością i zainteresowaniem widzów. Codziennie produkcję oglądają miliony Polaków. Ciekawa tematyka i interesujący goście, eksperci oraz prowadzący na dobre skradli serca telewidzów.

Wielkie zmiany w programie „Pytanie na śniadanie”

Jedną z prowadzących „Pytanie na śniadanie” była Marzena Rogalska. Dziennikarka była związana z Telewizją Polską aż dwanaście lat. W ostatnim czasie kobieta podjęła jednak zaskakujący krok.

Kilka dni temu w mediach społecznościowych Marzeny Rogalskiej pojawiła się informacja o odejściu z „Pytania na śniadanie”. Dziennikarka poinformowała, że wierni fani będą mogli usłyszeć ją w każdy piątek od godziny 14:00 do 18:00 w Radiu Złote Przeboje.

Odejście Marzeny Rogalskiej z TVP zaskoczyło fanów. Życzyli jej oni jednak wielu sukcesów na drodze zawodowej i gratulowali odważnej decyzji.

Fani produkcji będą zaskoczeni

Ze względu na odejście Marzeny Rogalskiej, u boku Tomasza Kammela pojawiła się Izabela Krzan. Nie wiadomo jednak czy kobieta chwilowo wypełni lukę redakcyjną, czy jednak zagości w „Pytaniu na śniadanie” na dobre.

To nie koniec zmian w programie śniadaniowym Telewizji Polskiej. Od 1 marca w tygodniu produkcja rozpocznie się już o 7:30, a nie jak teraz o 7:55. Weekendowe wydania nie zmienią godziny emisji.

To również może Cię zainteresować: CZTERDZIEŚCI LAT TEMU KSIĄŻĘ KAROL OŚWIADCZYŁ SIĘ DIANIE. NA JAW WYSZŁY ZASKAKUJĄCE FAKTY DOTYCZĄCE TEJ NIEZWYKŁEJ CHWILI

Portal „Życie” pisał również o: POWÓD PRZEPROSIN EWELINY PRZEZ DANUTĘ MARTYNIUK BYŁ ZUPEŁNIE INNY NIŻ TEN OFICJALNY? NOWE USTALENIA JEDNEGO Z DZIENNIKÓW, NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ

Jak informował również portal „Życie”: MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA UCZCIŁA PAMIĘĆ O MĘŻU. FANOM POLAŁY SIĘ ŁZY, TO OGROMNE WZRUSZENIE, PAMIĘĆ O PAWLE KRÓLIKOWSKIM NIGDY NIE ZGAŚNIE