Jak donosi portal "Super Express", z samego rana dumny Kuba Badach dzieli się ze swoimi wielbicielami ogromnym szczęściem. Na taki finał czekał od kilku miesięcy. Swojej radości nie kryje również małżonka muzyka, Ola Kwaśniewska. Nie mogło więc zabraknąć również jej komentarza.

Radosne nowiny od Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha

Ola Kwaśniewska wspólnie z mężem o poronaku postanowili podzielić się ze swoimi wielbicielami ogromną radością. Oboje w mediach społecznościowych dali znać, co wprawiło ich w tak świetny nastrój. Jako pierwszy post zamieścił Kuba Badach. Muzyk poinformował o premierze swojego nowego utworu, który powstał do kreskówki wytwórni Pixar. Animacja będzie nosić tytuł "Co w duszy gra", a piosenka Kuby Badacha "Liczysię tylko to".

Artysta dodał, że propozycja współpracy trafiła do niego już 10 miesięcy temu. Jak się okazuje swój wkład w powstanie piosenki miała również żona Kuby Badacha, Ola Kwaśniewska. Kuba napisał muzykę, a Aleksandra wymyśliła do nich przepiękne słowa.

"I wreszcie dzisiaj, po wielu miesiącach oczekiwania, zamrożeń i odmrożeń, mogę podzielić się z Wami owocami naszej pracy, zwiastującej premierę filmu" - pochwalił się wyraźnie szczęśliwy Kuba Badach.

Także Aleksandra Kwaśniewska była wyraźna dumna podzieliła się wspólnym małżeńskim dziełem. Zarówno pod postem Oli, jak i Kuby zaroiło się od gratulacji i zachwytów.

Jesteście ciekawi utworu Kuby Badacha?

To też może cię zainteresować: Ida Nowakowska opowiada o swojej ciąży. Ekipa TVP wiedziała o wszystkim wcześniej? Kiedy prezenterka odejdzie z „Pytania na śniadanie”

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Historyczny sukces podróży kosmicznych. Łazik wylądował bezpiecznie na Marsie. Są już pierwsze fotografie z planety. Co wiadomo o misji

O tym się mówi w Polsce: Nowy raport nie pozostawia złudzeń. To trzecia fala koronawirusa. Rzecznik Ministerstwa Zdrowia przekazał przygnębiające wieści

O tym się mówi na świecie: Siostra Meghan Markle napisała książkę. Do sieci wyciekły fragmenty. Ujawnia prawdziwą twarz żony księcia Harry’ego