Jak informuje „Super Express”, dzięki nagłośnieniu trudnej sytuacji 54-letniego syna zmarłego niedawno Krzysztofa Kowalewskiego, potomkowi aktora uda się przybyć na pogrzeb swojego ojca! Jak to możliwe? Do tej pory, droga dla syna Kowalewskiego do Polski była zamknięta ze względu na brak polskiego paszportu – mieszkający od lat w USA syn aktora przez pandemię nie mógł wjechać na terytorium naszego kraju.

W specjalnej sytuacji wyjątek zdecydował się poczynić jeden z ministrów i tym samym, Victor Kowalewski zostanie wpuszczony do Polski. Jak podaje „SE”, syn aktora ma już zamówione biletu do kraju. Kiedy zatem odbędzie się pogrzeb Krzysztofa Kowalewskiego?

Kiedy odbędzie się pogrzeb Krzysztofa Kowalewskiego? Termin został przesunięty ze względu na syna znanego aktora

Jak mówił jeszcze kilka dni temu syn aktora, Victor Kowalewski, ze względu na ograniczenia związane z pandemią niemożliwy będzie jego przyjazd do Polski po to, aby odprowadzić ojca w ostatnią drogę.

Trudna sytuacja syna aktora wzruszyła niemal do łez wiceministra spraw zagranicznych, który zdecydował się pomóc i postanowił zrobić wyjątek dla Victora Kowalewskiego. Tym samym, 54-latek będzie mógł wyjątkowo przekroczyć granicę Polski.

„Przekonaliśmy straż graniczną, bo, jak wiemy, w czasie pandemii nie ma takich podróży. Są szczególne sytuacje, w których za indywidualną zgodą dana osoba może być wpuszczona do kraju - a wydaje się, że pogrzeb bliskiej osoby jest taką właśnie sytuacją” – wyjaśnia w "Super Expressie" Piotr Wawrzyk, wiceszef MSZ.

Jak przekazał „SE” Victor Kowalewski, już zaczął się pakować i kupił bilety na lot do Polski. Pogrzeb ma się odbyć za kilka tygodni. Syn aktora po przylocie do Polski będzie musiał odbyć kwarantannę i dopiero wówczas zobaczy się z rodziną.

Krzysztof Kowalewski z synem/Youtube @Wiadomości
Krzysztof Kowalewski z synem/Youtube @Wiadomości
Krzysztof Kowalewski z synem/Youtube @Wiadomości

Jak informował portal "Życie PL": DANIEL MARTYNIUK ZNÓW NA BAKIER Z PRAWEM? W SIECI NOWE ZDJĘCIE. SYN KRÓLA DISCO POLO NIE MA SIĘ CZYM POCHWALIĆ. PROBLEMÓW Z POLICJĄ CIĄG DALSZY

Przypomnij sobie: JAK WYGLĄDA DOM KATARZYNY DOWBOR? GOSPODYNI PROGRAMU „NASZ NOWY DOM” MIESZKA W ISTNYM RAJU! SIELSKIE KLIMATY I NIESAMOWITY OGRÓD TO JEJ AZYL

Portal "Życie PL" pisał również: SENIORZY DOSTANĄ WYŻSZĄ WALORYZACJĘ, A CZTERNASTA EMERYTURA TRAFI DO WSZYSTKICH? ZMIANY ZAPOWIADANE SĄ JESZCZE NA TEN ROK! RUSZYŁY PRACE NAD PROJEKTEM

Pisaliśmy również o: AGUSTIN EGURROLA ZNALAZŁ NOWĄ PRACĘ W TVP. W SIECI ZAWRZAŁO PO TYM, JAK „WIADOMOŚCI” NAKRĘCIŁY MATERIAŁ O ZNANYM TANCERZU. PADŁY WIELKIE SŁOWA