Jak przekonuje serwis Pikio, Daniel Martyniuk mimo tego, że obiecywał publicznie, iż zmieni swoje zachowanie i już nie będzie miał zatargów z prawem to wszystko wskazuje na to, że doszło do nowego bliskiego spotkania z policją.

Syn króla disco polo znów doczekał się zatrzymania przez policję i jak sam pochwalił się w mediach społecznościowych, ma do zapłacenia nowy mandat! Czy to początek nowych problemów? Syn Zenka Martyniuka zdaje się nie zważać na swoją reputację, a także wizerunek znanego ojca.

Daniel Martyniuk znów ma problemy z prawem. Pochwalił się w sieci otrzymaniem nowego mandatu!

Syn Zenka Martyniuka w ostatnich latach często wchodził w konflikt z prawem, a wiosną ubiegłego roku spędził nawet miesiąc w areszcie, po czym został skazany za jazdę samochodem bez uprawnień, a także złamał zasady kwarantanny. W mediach było też głośno o jego rozwodzie z Eweliną, matki swojej maleńkiej córki.

W trakcie rozwodu doszło do medialnej przepychanki, w którą wplątała się również matka Daniela, Danuta Martyniuk. Oboje później gorąco przepraszali Ewelinę i jej rodzinę, a sam Daniel obiecał, że zmieni swoje zachowanie nie tylko swoim rodzicom, ale deklarował to nawet publicznie.

Niestety, 31-latek znów został zatrzymany przez policję. Na swoim Instagramie, syn Zenka Martyniuka postanowił pochwalić się mandatem, który otrzymał od mundurowych.

Syn króla disco polo nie ujawnił jednak powodu otrzymania kary, za to „pozdrowił” policję, używając bardzo wulgarnego skrótu, dobrze znanego wszystkim Polakom.

Daniel Martyniuk/Instagram
Daniel Martyniuk/Instagram
Daniel Martyniuk/Instagram

Jak informował portal "Życie PL": CAŁA POLSKA KOCHAŁA SIĘ W „DOKTOR QUINN”! JAK WYGLĄDA DZIŚ JANE SEYMOUR? NIE SPOSÓB UWIERZYĆ, ŻE AKTORKA JEST W WIEKU WIELU BABĆ! TYLKO BRAĆ PRZYKŁAD

Przypomnij sobie: POLACY DOWIEDZIELI SIĘ, ILE NAPRAWDĘ PŁACI TELEWIZJA POLSKA. O JAKICH PIENIĄDZACH MOWA? STAWKI OBOWIĄZUJĄCE W TVP ZDRADZIŁ PRZYPADKIEM QCZAJ

Portal "Życie PL" pisał również: NAD POLSKĄ POJAWI SIĘ POGODA JAK W KALEJDOSKOPIE? SYNOPTYCY NIE POZOSTAWIAJĄ ZŁUDZEŃ! ZA POGODĄ CIĘŻKO BĘDZIE NADĄŻYĆ. PROGNOZA NIE NAPAWA OPTYMIZMEM

Pisaliśmy również o: ADAM NIEDZIELSKI Z DUŻYM NIEPOKOJEM O CZEKAJĄCEJ NAS NAJBLIŻSZEJ PRZYSZŁOŚCI. IDZIE TRZECIA FALA? MINISTER ZDROWIA PO ANALIZIE DANYCH ZAŁAMAŁ RĘCE