Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja o tym, że do jury „Dance, Dance, Dance” dołączają Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurrola. Tancerz i choreograf przez lata był bowiem gwiazdą stacji TVN, gdzie można było go zobaczyć w takich show jak „You Can Dance – Po prostu tańcz”, czy „Mam talent”. Sensacyjny transfer do Telewizji Polskiej odbił się szerokim echem.

Agustin Egurrola potwierdził to, że weźmie udział jako juror w drugiej edycji „Dance, Dance, Dance” w porannym paśmie „Pytanie na Śniadanie”. Jak informuje serwis Pikio, TVP postanowiło bardzo uroczyście i otwarcie powitać tancerza w swoich progach.

W „Wiadomościach” na antenie TVP1 został wyemitowany we wtorek materiał dotyczący przejścia Egurroli z konkurencyjnej, komercyjnej stacji do telewizji publicznej. Nie obyło się bez wyjątkowo mocnych słów.

Agustin Egurrola wyjątkowo ciepło powitany przez TVP. W sieci zawrzało po „laudacji” na cześć gwiazdora w „Wiadomościach”

Podczas emisji „Pytania na Śniadanie” było widać, że Agustin Egurrola niezwykle cieszy się z dołączenia do obsady jury tanecznego show TVP. Jednak jego fani i dawni koledzy nie są zachwyceni decyzją tancerza. Swoją dezaprobatę wyraził już m.in. Michał Piróg czy Kinga Rusin.

Decyzja Egurroli spotkała się jednak z wielką owacją samych władz TVP, które nakręciły materiał o nowym jurorze „Dance, Dance, Dance”, wbijając przy tym szpilę TVN.

W „Wiadomościach” TVP ukazał się materiał o Egurroli zatytułowany „Wizjoner tańca w Telewizji Polskiej”, a Michał Adamczyk wyjaśnił widzom powód radości.

„Artystyczny transfer roku stał się faktem. Wśród jurorów najbardziej znany choreograf w Polsce Agustin Egurrola, który do Telewizji Polskiej przeszedł z komercyjnej konkurencji” – powiedziano w materiale.

Widzowie i internauci nie szczędzili jednak krytyki, śmiejąc się otwarcie z patosu zastosowanego w nagraniu na temat Egurroli. Wiele osób krytykuje również ruch Egurroli.

Jak informował portal "Życie PL": MICHAŁ WIŚNIEWSKI PO LATACH ZDRADZIŁ WIELKĄ TAJEMNICĘ! LIDER ICH TROJE PRZYZNAŁ, ILE PIENIĘDZY DOSTAŁ ZA UDZIAŁ W „JESTEM, JAKI JESTEM”. TO FORTUNA

Przypomnij sobie: IDA NOWAKOWSKA ZASTANAWIA SIĘ NAD PRZYSZŁOŚCIĄ DZIECKA. CZY POTOMEK GWIAZDY TVP PÓJDZIE W ŚLADY SŁYNNEGO DZIADKA? PREZENTERKA ODLICZA DNI DO PORODU

Portal "Życie PL" pisał również: NA TO CZEKAJĄ MILIONY POLAKÓW MAJĄCYCH DOŚĆ ZIMOWYCH WIECZORÓW. KIEDY NASTĄPI ZMIANA CZASU Z ZIMOWEGO NA LETNI? WTEDY TRZEBA PRZYGOTOWAĆ ZEGARKI

Pisaliśmy również o: NAUCZYCIELE ZANIEPOKOJENI TYM, CO DZIEJE SIĘ Z NIMI PO OTRZYMANIU SZCZEPIONKI. CZĘŚĆ MA OBJAWY NIEPOŻĄDANE. LEKARZE JEDNAK USPOKAJAJĄ