Program „Rolnik szuka żony” od początku emisji przyciąga przed ekrany tysiące Polaków, którzy kibicują bohaterom show w ich miłosnych podbojach. Jak się okazuje, niektórzy z uczestników programu faktycznie znajdują miłość, której szukali przez lata.

Magda nareszcie znalazła szczęście!

Jedną z uczestniczek, która może się pochwalić swoim szczęściem jest Magdalena Bator, którą poznaliśmy w ostatniej edycji programu „Rolnik szuka żony”. Jak doskonale pamiętamy, kobieta nie związała się z żadnym z kandydatów, którzy przypadli jej podczas nagrań do programu.

Kiedy Magdalena odesłała do domów wszystkich mężczyzn, raz jeszcze usiadła do listów, które otrzymała wcześniej i postanowiła umówić się z Kubą. Ta decyzja okazała się strzałem w dziesiątkę, bowiem para od razu przypadła sobie do gustu!

Kiedy para weźmie ślub?

Jak informuje portal Pomponik, Magdalena i Kuba są już po zaręczynach! Co więcej, kobieta zostawiła swoje gospodarstwo i przeprowadziła się do mężczyzny. Do pełni szczęścia brakuje jej tylko jednego.

- Jesteśmy zaręczeni. Dlatego postanowiłam postarać się o unieważnienie poprzedniego małżeństwa kościelnego. Dzięki temu będę mogła Kubie ślubować w kościele – wyznała Magdalena podczas rozmowy z dziennikarzami „Na żywo”.

Sama Magdalena nie chce wspominać swojego poprzedniego związku, podsumowała go tylko słowem „pomyłka”. Tym razem jest pewna swojego uczucia i chce wraz z Kubą stanąć przed ołtarzem i ślubować sobie miłość!

Jak informował portal "Życie PL": OGROMNE KONTROWERSJE WOKÓŁ PENSJI, JAKIE DUCHOWNI OTRZYMUJĄ OD RZĄDU! ZROBIŁO SIĘ NAPRAWDĘ GORĄCO

Przypomnij sobie: RZECZNIK RZĄDU NIE MA WĄTPLIWOŚCI, CO DO KONIECZNOŚCI PODJĘCIA KOLEJNYCH KROKÓW W SPRAWIE OBOWIĄZUJĄCYCH OBOSTRZEŃ. CO DALEJ PLANUJE RZĄD

Portal "Życie PL" pisał również: JEDNAK ZMIANA PLANÓW! NIE MAMY CO LICZYĆ, NA POLUZOWANIE OBOSTRZEŃ W NAJBLIŻSZYCH DNIACH. JAKIE BĘDĄ KOLEJNE KROKI RZĄDU

Pisaliśmy również o: JAK W NAJBLIŻSZYCH DNIACH BĘDZIE KSZTAŁTOWAĆ SIĘ SYTUACJA ZWIĄZANA Z KORONAWIRUSEM? SPECJALISTA ZABRAŁ GŁOS NA TEMAT WYPOWIEDZI MINISTRA ZDROWIA