Jak podaje portal "Super Express", Adam i Izabela Małyszowie tworzą zgrane małżeństwo już od wielu lat. Skoczek mógł liczyć na wsparcie ukochanej żony zarówno wtedy, kiedy na skoczniach szło mu dobrze, jak i wtedy, gdy było nieco gorzej. Przez lata starali się zachować jak najwięcej ze swojego prywatnego życia dla siebie, choć zdarza się im ujawnić jakiś szczegół. Tak było i teraz, kiedy Izabela Małysz zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie, które wiele mówi o codziennym życiu w domu rodziny.

Sekret domu Małyszów

Przez lata Izabela i Adam Małysz zdążyli przyzwyczaić się do zainteresowania mediów ich życiem. Udało się im również wypracować sposoby ochrony mniej i bardziej intymnych szczegółów swojej codzienności. Zdarza się, że Małyszowie zdradzą co nieco, tak jak miało to miejsce niedawno.

Izabela Małysz zamieściła na Instagramie zdjęcie, które zdradziło bardzo prywatny szczegół dotyczący życia małżonków. Żona skoczka podzieliła się zdjęciem ich domu. Fotografia nie pozostawia złudzeń, co do tego, że Małyszowie dbają o najdrobniejsze detale i jak świetny mają gust.

Małyszowie mieszkają w posiadłości, którą wybudowali w Wiśle. Trzeba przyznać, że dom robi ogromne wrażenie. Nie mogło w nim zabraknąć kominka, który umila jesienne i zimowe wieczory, wprowadzając do wnętrza ciepło. Na zdjęciu zmieszczonym przez Izę Małysz można zobaczyć, że małżonkowie postawili na jasne kolory ścian. To żadka okazaja, żeby zobaczyć, jak wewnątrz wygląda dom Małyszów.

Dom Małyszów/ Instagram @izamalysz

Dom Małyszów/ Super Express

Jak wam się podoba posiadłość rodziny naszego "Orła z Wisły"?

To też może cię zainteresować: Zdumiewająca wypowiedź Aleksandra Kwaśniewskiego. Publicznie wyraził swoje zdanie na temat zięcia. Co sądzi o mężu Oli Kwaśniewskiej

Zobacz, o czym jeszcze pislaliśmy w ostatnich dniach: Tomasz Kammel nie ma lekko. Internauci oczekują, że śladem Marzeny Rogalskiej odejdzie z TVP. Co on na to

O tym się mówi: Jak będzie rozwijać się pandemia? Czy czeka nas trzecia fala? Są prognozowane liczby