Beata Tadla już w sierpniu ubiegłego roku pochwaliła się swoim fanom, że przyjęła oświadczyny od swojego obecnego partnera. Jak się okazuje, zakochani nie chcieli długo czekać, bowiem zaledwie kilka miesięcy po zaręczynach postanowili wziąć ślub.

Ważne wydarzenie w życiu dziennikarki!

Jak informuje portal Pudelek, wielkim wydarzeniem pochwaliła się na swoim Instagramie sama Beata Tadla, kiedy to opublikowała zdjęcia ze ślubu. Dziennikarka chętnie podzieliła się swoim szczęściem z fanami!

- Powiedziałam TAK. Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie obok najwspanialszego mężczyzny. Dziękuję moim najbliższym, że byli z nami – napisała Beata Tadla na swoim Instagramie.

Okazuje się jednak, że nie tylko dziennikarka była tego dnia niesamowicie szczęśliwa. Swoją radością podzielił się także w mediach społecznościowych syn Beaty Tadli, Jan Kietliński.

Syn cieszy się ze szczęścia swojej mamy!

Jak się okazuje, 20 – letni młodzieniec postanowił opublikować na swoim Instagramie kilka ujęć ze ślubu swojej ukochanej mamy. Jan Kietliński zamieścił między innymi zdjęcia sprzed Urzędu Stanu Cywilnego w Warszawie, a także piękną stylizację swojej mamy, którą opisał wymownym podpisem:

- Moja piękna mama i jej wyjątkowy dzień.

Co więcej, 20 – latek złożył także swojej mamie i jej mężowi życzenia wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Widać zatem, że syn dziennikarki świetnie dogaduje się z jej nowym partnerem i cieszy się szczęściem swojej mamy!

Screen z Instagrama @_johnson_johns_
Screen z Instagrama @_johnson_johns_

Jak informował portal "Życie PL": KAMIL STOCH ZAMIEŚCIŁ NIEZWYKŁY WPIS. ZWRÓCIŁ SIĘ DO ANDRZEJA STĘKAŁY. O CO POSZŁO

Przypomnij sobie: NAJGORSZE DOPIERO PRZED NAMI? NIE JEST WYKLUCZONE, ŻE W NAJBLIŻSZYM CZASIE DOTRZE DO NAS TRZECIA FALA PANDEMII

Portal "Życie PL" pisał również: KRZYSZTOF JACKOWSKI KOLEJNY RAZ OSTRZEGA POLAKÓW! WIZJA, KTÓRĄ PRZEDSTAWIŁ OSTATNIO NAPAWA NIEPOKOJEM. CO TAKIEGO ZOBACZYŁ JASNOWIDZ

Pisaliśmy również o: AGNIESZKA SUCHORA ZAMIEŚCIŁA WZRUSZAJĄCY WPIS W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH. ŻONA KRZYSZTOFA KOWALEWSKIEGO NIE MOŻE POGODZIĆ SIĘ ZE STRATĄ