Jak podaje portal "Pudelek", Beata Tadla postanowiła podzielić się ze swoimi wielbicielami zaskakującą nowiną za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zdradziła, że ona i jej partner Michał, stanęli na ślubnym kobiercu. Trzeba przyznać, że związek dziennikarki rozwija się w zaskakującym tempie. Para zaręczyła się w sierpniu ubiegłego, zaledwie po trzech miesiącach od rozstania Tadli z poprzednim partnerem. Teraz są już po ślubie!

Beata Tadla wyszła za mąż!

Fani Beaty Tadli nie mogą narzekać na brak niespodzianek. W sierpniu zeszłego roku, jak grom z jasnego nieba spadła na nich informacja, że dziennikarka zaręczyła się zaledwie po trzech miesiącach od rozstania z poprzednim partnerem, z którym spotykała się przez dwa lata. Dziennikarka przekonywała wówczas, że "nie ma na co czekać" i jak się okazuje konsekwentnie się tego trzyma.

Z decyzją o zamążpójściu Beata Tadla również postanowiła nie zwlekać i dziś całemu światu oznajmiła, że jest już mężatką. Zapewniła, że jest teraz "najszczęśliwszą kobietą na świecie", a wszystko dzięki mężczyźnie, którego ma u swego boku. We wpisie na Instagramie dziennikarka podziękowała najbliższym, którzy towarzyszyli jej w tym wyjątkowym dniu.

Na Instagramie Beaty Tadli pojawiły się zdjęcia ze ślubu oraz ślubnych obrączek, które niezbicie dowodzą, że dziennikarka nie jest już do wzięcia. Warto wspomnieć, że dziennikarka była mężatką już dwukrotnie.

Po raz pierwszy stanęła na ślubnym kobiercu mając zaledwie 20 lat. Jak przyznała w jednym z wywiadów była to szczenięca miłość, która skończyła się kiepską decyzją o ślubie. Małżeństwo z aktorem z legnickiego teatru przetrwało zaledwie rok.

Drugim mężem dziennikarki, był kolega po fachu, Radosław Kietliński. I tym razem nie było szczęśliwego zakończenia. Choć para doczekała się dziecka, ich małżeństwo skończyło się po 13 latach.

Beacie Tadli i jej mężowi życzymy wszystkiego na nowej drodze życia.

Zaskoczyła was informacja o ślubie Beaty Tadli?

To też może cię zainteresować: TVP podkradło wielką gwiazdę, która była twarzą TVN. Widzowie poznali pełen skład jury „Dance Dance Dance”. Kto w nim zasiądzie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Papież Franciszek w orędziu na temat postu. Watykan zmienił obrzęd rozpoczynający post

O tym się mówi: Kiedy uczniowie klas 4-8 wrócą do szkół? Podano najszybszy termin, w którym mogą skończyć naukę zdalną. O jakiej dacie mowa