W ostatnim czasie Iga Lis stała się bardzo popularną i obserwowaną przez znaczną część społeczeństwa osobą. Nie da się ukryć, że młoda kobieta może pochwalić się zachwycającą urodą, która pozwoliła jej na przygodę z modelingiem.

Rosnąca popularność młodej gwiazdy

Iga Lis brała bowiem udział w kampanii La Mannii. Finalnie jednak zadecydowała, że swoją karierę pokieruje nieco inaczej. Jak się okazuje, obecnie Iga Lis pisze teksty dla portalu Politica, popularnego w Wielkiej Brytanii.

Oczy sporej części społeczeństwa skierowały się w stronę Igi Lis, kiedy wyszło na jaw, że córka Tomasza Lisa i Kingi Rusin jest w związku z jednym z najpopularniejszych obecnie raperów w Polsce – Taco Hemingwayem.

Na początku para mocno ukrywała swoją relację, jednak finalnie po pewnym czasie postanowili ujawnić się swoim fanom. Mimo, że są razem od 2018 roku to nadal stronią od branżowych imprez i obnoszenia się ze swoim uczuciem. Czasem w sieci pojawi się ich wspólne zdjęcie.

Fani są pewni, że wiedzą już, gdzie mieszka Iga Lis

Ostatnio jednak Iga Lis zszokowała swoich fanów. Młoda kobieta zamieściła bowiem na swoim Instagramie fotografię, prawdopodobnie ze swojego mieszkania. Z okna widzimy ulicę Złotą. Nie da się więc ukryć, że zdjęcie wykonane zostało w jednym z najbardziej prestiżowych apartamentowców w Polsce, który znajduje się na ulicy Złotej 44.

Czy to właśnie tam Iga Lis i Taco Hemingway kupili swoje pierwsze mieszkanie? W tym samym budynku swój apartament ma także Robert Lewandowski. Warto zaznaczyć, że najtańszy dostępny obecnie apartament na Złotej 44 kosztuje, bagatela, 6 milionów złotych!

screen z Instagrama @iga_lis
screen z Instagrama @iga_lis

Jak informował portal "Życie PL": NAJGORSZE DOPIERO PRZED NAMI? NIE JEST WYKLUCZONE, ŻE W NAJBLIŻSZYM CZASIE DOTRZE DO NAS TRZECIA FALA PANDEMII

Przypomnij sobie: ŻONA BYŁEGO PREZYDENTA USA ZASKOCZYŁA WSZYSTKICH TREŚCIĄ WPISU W INTERNECIE Z OKAZJI WALENTYNEK. CO NAPISAŁA MELANIA TRUMP? TO NIEPOKOJĄCY ZNAK

Portal "Życie PL" pisał również: KRZYSZTOF JACKOWSKI KOLEJNY RAZ OSTRZEGA POLAKÓW! WIZJA, KTÓRĄ PRZEDSTAWIŁ OSTATNIO NAPAWA NIEPOKOJEM. CO TAKIEGO ZOBACZYŁ JASNOWIDZ

Pisaliśmy również o: AGNIESZKA SUCHORA ZAMIEŚCIŁA WZRUSZAJĄCY WPIS W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH. ŻONA KRZYSZTOFA KOWALEWSKIEGO NIE MOŻE POGODZIĆ SIĘ ZE STRATĄ