Niejednokrotnie już w programie „Familiada” dochodziło do zabawnych sytuacji. Stres robi swoje i czasem uczestnicy nie zastanawiają się zbyt długo, zanim coś powiedzą. Często w programie padają więc dziwne i dość zabawne odpowiedzi, które bawią do łez.

Familiada bawi od wielu lat!

Przez prawie 26 lat emisji programu dochodziło już do różnorodnych zabawnych sytuacji. Niektóre z nich widzowie programu pamiętają do dziś, jak choćby słynne odpowiedzi dotyczące owiec i lamy. Okazuje się jednak, że wiele wpadek jeszcze przed nami!

Jak informuje portal Lelum, w ubiegłą niedzielę w programie „Familiada” zmierzyły się ze sobą dwie drużyny. Jedna składała się z cyklistek, druga zaś z pracowników gastronomii. W finale znalazły się cyklistki, które walczyły o główną wygraną.

Zabawna odpowiedź finalistki

To właśnie podczas finału doszło do niebywałej wpadki! Kiedy druga z pań, Natalia, odpowiadała na pytania, nie pomyślała czy to co za chwilę powie ma w ogóle sens. Kiedy z ust prowadzącego padło pytanie o to, za czym biega pies, Natalia bez namysłu odpowiedziała:

- Za kamieniem.

Jak możemy się domyśleć, odpowiedź ta uzyskała 0 punktów i tym sposobem cyklistki nie wygrały głównej nagrody, bowiem zabrakło im 7 punktów! Co więcej, Karol Strasburger zachował się niesamowicie profesjonalnie i nawet przez chwilę nie zaśmiał się, kiedy usłyszał dość dziwną odpowiedź Natalii.

Nie da się jednak ukryć, że ta odpowiedź na pewno przejdzie do historii popularnego teleturnieju i jeszcze długo będzie wspominana!

Jak informował portal "Życie PL": ODWAŻNY ŻART PRACOWNIKÓW AMBASADY WIELKIEJ BRYTANII W POLSCE. CZY PREZYDENT ANDRZEJ DUDA WYCIĄGNIE KONSEKWENCJE

Przypomnij sobie: NIESAMOWITA SYTUACJA MIAŁA MIEJSCE W JEDNYM Z REGIONÓW POLSKI. ROLNIK ZROBIŁ CO TYLKO MÓGŁ, ABY POMÓC RATOWNIKOM MEDYCZNYM DOTRZEĆ DO PACJENTA

Portal "Życie PL" pisał również: OGROMNE ZAMIESZANIE NA PROFILU ADAMA MAŁYSZA! INTERNAUCI NIE PRZEBIERALI W SŁOWACH. TO PO PROSTU NIEDOPUSZCZALNE

O tym mówi się w Polsce: WIELKA RADOŚĆ W BRYTYJSKIEJ RODZINIE KRÓLEWSKIEJ! TO JUŻ PEWNE! MEGHAN MARKLE I KSIĄŻĘ HARRY OCZEKUJĄ DRUGIEGO DZIECKA