Najnowsze informacje dotyczące jednej z największych gwiazd estrady w Polsce, Beaty Kozidrak właśnie pojawiły się w sieci. Celebrytka szczerze o wyroku, jaki zapadł. Kobieta nie kryła poirytowania... Co takiego się wydarzyło?

Beata Kozidrak jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej muzyki. Wokalistka zespołu Bajm zdobyła zaufanie i sympatię fanów już od pierwszych lat grania na scenie. Przez kolejne lata kariery sława i uznanie tylko narastało wraz z liczbą fanów.

W pewnym momencie Beata Kozidrak zaczęła stanowić ogromny autorytet jako artysta dla innych osób w branży, ale też dla osób słuchających i podziwiających jej muzykę.

Niestety, jazda pod wpływem alkoholu, jakiej się dopuściła kilka miesięcy temu znacznie osłabiła wizerunek artystki, a wiele osób odwróciło się od niej, mimo iż przyznała się do błędu, przeprosiła i wyznała, że jej po ludzku wstyd.

Beata Kozidrak szczerze o wyroku

W sobotnim wydaniu “Dzień Dobry TVN” Beata Kozidrak pojawiła się jako gość, gdzie mówiła o najnowszej płycie. Padło także pytanie prywatne o to, jak radzi sobie z sytuacją sądową. Wokalistka nie kryła poirytowania tym pytaniem i odpowiedziała krótko, acz dosadnie.

- Wszyscy już to wiedzą... To nie jest łatwe, ale muzyka jest dla mnie najważniejsza, moja rodzina i moi fani. - powiedziała.