Jak podaje portal Super Express, do nietypowego zdarzenia doszło ostatnio w Warszawie. Okazuje się, że limuzyna Antoniego Macierewicza mknęła ulicami stolicy z zawrotną prędkością!

Niezliczona liczba wykroczeń

Świadkiem przejazdu był sam dziennikarz portalu Super Express. Limuzyna osiągnęła sporą prędkość już na Bielanach, to tam kierowca auta szybko „przeskakiwał” między autami na dość ruchliwej ulicy. Następnie kiedy tylko limuzyna zjechała na drogę znajdującą się obok stadionu Legii, kierowca mocno docisnął gaz do podłogi.

Auto przejechało przez przejście dla pieszych mając na liczniku 92 km/h, a nieopodal kościoła na Łazienkowskiej, limuzyna osiągnęła już prędkość 104 km/h. Co więcej, kierowca pokierował samochód przez park. Jak nietrudno się domyśleć, mogą tam wjeżdżać tylko rowery i auta służb porządkowych.

Dokąd tak pędzili?

Warto także dodać, że w samochodzie znajdował się sam Antoni Macierewicz. To właśnie kierowca limuzyny polityka dopuścił się niesamowitej ilości wykroczeń! Na całe szczęście, w wyniku jego zachowania nikt nie ucierpiał!

– Prędkość – mandat 1500 zł, 10 pkt karnych oraz odebranie uprawnień do kierowania na trzy miesiące. Zakaz ruchu – mandat do 500 zł i 5 pkt – zaznaczył inspektor Mariusz Sokołowski.