Cała Polska żyła zaginięciem Iwony Wieczorek, do którego doszło w 2010 roku, dokładnie w nocy z 16 na 17 lipca. Od głośnej sprawy minęło już jedenaście lat, jednak nadal nie udało się wyjaśnić przyczyn zaginięcia młodej kobiety, nie odnaleziono ciała, ani nikt nie usłyszał zarzutów w tej sprawie.

Czy filmiki zmienią postrzeganie sprawy?

Jak podaje portal Super Express, ostatnio na platformie YouTube zaczęły pojawiać się dość specyficzne filmiki. Publikuje je internauta o pseudonimie „Henry Chinaski”, którego do tej pory zaobserwowało około 200 osób.

Filmiki, o których mowa są dość mroczne. Widać na nich las w nocy, a także sznur wiszący z gałęzi, da się również usłyszeć płacz kobiety. Jeden z filmików nosi tytuł „Ona została pochowana bez włosów”, a na nagraniu widać kobiece oczy, które są praktycznie identyczne, jak oczy Iwony Wieczorek.

Autor zaprzecza!

Co więcej, wielu internautów również zauważa mnóstwo innych powiązań z zaginięciem kobiety. O takich powiązaniach mówił także, nieżyjący już Janusz Szostak, badający sprawę Iwony Wieczorek.

Ostatnio sam autor zabrał jednak głos na temat plotek, które wskazują, że miałby być on powiązany z całą sprawą. Zaprzeczył, aby jego twórczość jakkolwiek przedstawiała sprawę Iwony Wieczorek, a co więcej dodał, że paranoiczne jest stwierdzanie przez niektóre osoby, że on sam jest powiązany z zaginięciem kobiety.

- (...) o ile moja twórczość może nasuwać pewne sugestie i skojarzenia ze sprawą zaginionej dziewczyny o imieniu Iwona, to jednak wciąż są to tylko delikatne sugestie i nie należy łączyć moich filmów z tą sprawą, a już zupełną paranoją jest snucie domysłów, że ja mogę być w to zaginięcie umoczony – napisał autor filmików.

Jak informował portal "Życie Polska": PROKURATURA OFICJALNIE ZAJĘŁA SIĘ SPRAWĄ ŻORY KOROLYOVA. DO WIADOMOŚCI PUBLICZNEJ TRAFIŁY INFORMACJE DOTYCZĄCE BADAŃ TANCERZA. SĄ WYNIKI EKSPERTYZY

Przypomnij sobie: POWALAJĄCE DONIESIENIA O BYŁEJ PIERWSZEJ DAMIE. MELANIA TRUMP UCIĘŁA PLOTKI O KRYZYSIE W MAŁŻEŃSTWIE. TAK BAWIŁA SIĘ Z DONALDEM TRUMPEM W SYLWESTRA

Portal "Życie Polska" pisał również: MIJA 10 LAT OD PORUSZAJĄCYCH WYDARZEŃ ZWIĄZANYCH Z KILKUMIESIĘCZNĄ MADZIĄ Z SOSNOWCA. KATARZYNA W. ODSIADUJE KARĘ 25 LAT POZBAWIENIA WOLNOŚCI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: CÓRKA MARTY KACZYŃSKIEJ JEST JUŻ NASTOLATKĄ. NIEWIELE OSÓB ROZPOZNA DZIŚ MARTYNĘ. MŁODSZA CÓRKA BRATANICY JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO BARDZO WYDOROŚLAŁA