Wzruszący post aktorka uzupełniła zdjęćmi syna sprzed lat. Do życzeń dołączył także Piotr Gąsowki, który skomentował zdjęcie Hanny.

Przez 13 lat Hanna Śleszyńska z Piotrem Gąsowkim byli małżeństwem. Razem wychowują syna Jakuba, który poszedł w ślady rodziców i postanowił związać swoją przyszłość z aktorstwem. Obecnie Jakub studiuje na Akademii Teatralnej we Wrocławiu, ale już regularnie pojawia się w telewizji i teatrze. Jedną z najpopularniejszych jego ról jest rola Szymona Strzeleckiego z drugiego sezonu „Belfa”.

Jakub Gąsowski z mamą, screen Google

Niedawno dumna matka Hanna Śleszyńska z okazji 25. urodzin opublikowała na swoim profilu w Instagramie wpis, poświęcony synowi.

„25 lat temu, 27 sierpnia o 13.10 przyszedł na świat mój młodszy syn Kuba.To był jeden z najszczęśliwszych dni w moim życiu. Jak to szybko zleciało, te ćwierć wieku, nie wiem kiedy” – pisała aktorka pod zdjęciem.

Nie zapomniała także o byłym mężu oraz o książce, której jest autorem. W poście Śleszyńska starała się przekazać wszystkim, jak bardzo jest dumna z syna.

„Tata Kuby, znany wszystkim Gąs, napisał książkę #comiwżyciuniewyszło i wszystkie opisywane historie są prawdziwe. Ale na pewno TO Ci wyszło GĄS. Nasz syn Kuba jest dobrym, wrażliwym, ciekawym świata człowiekiem. Kochamy Cię Synku, jesteśmy z Ciebie dumni i trzymamy kciuki za Twoje plany i marzenia” - dodała szczęśliwa mama.

View this post on Instagram

25 lat temu,27 sierpnia o 13.10 przyszedł na świat mój młodszy syn Kuba 😊❤️😊To był jeden z najszczęśliwszych dni w moim życiu😍Jak to szybko zleciało😊te ćwierć wieku,nie wiem kiedy😁Tata Kuby,znany wszystkim Gąs,napisał książkę #comiwżyciuniewyszło i wszystkie opisywane historie są prawdziwe😊Ale na pewno TO Ci wyszło GĄS😄💪🔥Nasz syn Kuba jest dobrym,wrażliwym,ciekawym świata człowiekiem❤️Kochamy Cię Synku,jesteśmy z Ciebie dumni i trzymamy kciuki za Twoje plany i marzenia❤️😍❤️Bądź szczęśliwy😍😍 @piotr.gasowski.official @kuba_gasowski #happybirthday #wszystkiegonajlepszego #urodziny#najlepszeżyczenia

A post shared by Hanna Śleszyńska (@hanna_sleszynska_official) on

Także ojciec Jakuba nie zapomniał o urodzinach syna i na swoim profilu opublikował post od swojego imienia, w którym dziękował Śleszyńskiej za tak wspaniałego syna.

View this post on Instagram

Synku! Dzisiaj zaliczasz ćwierćwiecze !!! 25 lat! Kiedy to minęło ... nie wiem ... ale wiem, że bez Ciebie, moje życie byłoby znacznie mniej wartościowe ... nie byłbym tak szczęśliwym człowiekiem , brat Mikołaj nie byłby tak szczęśliwym Mikołajem , siostra Julcia nie byłaby tak szczęśliwą Julcią , Mama @hanna_sleszynska_official nie byłaby tak szczęśliwą kobietą i Mamą , dziadkowie Danusia, Nina, Jurek i Włodek nie byliby tak szczęśliwymi dziadkami , „macocha” 😂@annaglogowska_official nie byłaby tak szczęśliwą „macochą”, cała nasza rodzina , rozsiana po całym Świecie od Stanów po Ukrainę nie byłaby tak szczęśliwą rodziną! Widzisz Kubusiu ile nam wszystkim szczęścia przynosisz?! Wszystko Ci już dzisiaj o 0.01 powiedziałem osobiście ... dodam jeszcze , iż jestem z Ciebie dumny jak cholera, kibicuję Ci jak cholera i ... Kocham Cię jak... wielka cholera! Dziękuję Ci Haniu za Naszego Kubę! 100 lat Kuba!!! @kuba_gasowski ❤️❤️❤️ @ezzy.bo @nadiagaskin @dmitrig01 #love #lovemykids #son #birthay #happybirthday

A post shared by Piotr Gąsowski (@piotr.gasowski.official) on

W komentarzu do zdjęcia Śleszyńskiej Piotr Gąsowki napisał wzruszające słowa: „Ma wokół siebie ludzi, którzy go bezwarunkowo kochają! Haniu! Wszystko, co napisałaś jest takie prawdziwe... takie wzruszające. Kuba nam wyszedł... dziękuję Ci Haniu za naszego synka! Za Twoją miłość do niego, za Twoje wsparcie dla niego i za to że jest taki, jaki jest. Kochany i dobry!”.

W komentarzach pod postem pojawiły się komentarze od przyjaciół oraz fanów, którzy składali szczere życzenia dla młodego jubilata.

Jak informował portal „Wiesz”: Przerwano nagranie odcinku popularnego show. Odejściem poważnej osoby stało się powodem

Przypomnij sobie: Impreza Barbary Kurdej-Szatan. Na baby shower zaprosiła tylko dwie celbrytki

Portal „Wiesz” pisał również: Były mąż Dominiki Kulczyk wziął ślub. Jak wyglądały zaślubiny księcia Jana Lubomirskiego-Lanckorońskiego