Gwiazda wyprawiła klimatyczne baby shower, ale wśród fotografii z imprezy nie ma sensu szukać wielu celerbryty.

Ciąża Barbary Kurdej-Szatan była bardzo wspaniałą wiadomością ostatniego czasu. Znana aktorka częściowo podawała wiadomości o swojej ciąży, pomimo tego bardzo długo czasu całkiem zamierzała się potwierdzać plotek o stanie, w którym się znajduję.

facebook.com/adafijal

Teraz już wiadomo, że Barbara Kurdej-Szatan urodzi chłopca. Synek będzie miał na imię Henryk. W momencie przed rozwiązaniem, aktorka "M jak Miłość" zorganizowała plenerowe baby shower. Fani będą zdziwieni, na imprezie nie było jednak zbyt dużo gwiazd.

Barbara Kurdej-Szatan wyprawiła baby shower

Fotografii z imprezy zorganizowanej przez Barbarę Kurdej-Szatan opublikowała na swoim Facebooku i Instagramie Ada Fijał.

"Żyj nam 200 lat Basia, bo jesteś super człowiekiem"

Na zdjęciach widać, że impreza była w stylu plenerowym i odbyła się w restauracji w Warszawie. Basia pocieszając piła koktajle i pozowała razem z gośćmi.

facebook.com/adafijal

Fani celebrytki mogą być w szoku z powodu tego, że na imprezie baby shower pojawiły się tylko dwie znane kobiety: Ada Fijał i Agnieszka Mrozińska. Jak jednak widać po humorach koleżanek Barbary Kurdej-Szatan i przyszłej mamie, brak plejady gwiazd nie przeszkodził im w dobrej zabawie.

Fani byli zaskoczeni:

Mega brzusio widać, że nie długo eksplozja hehe, zdrówka i buziaczki

Wspaniałe!

W komentarzach znalazł się też jeden od Joanny Koroniewskiej-Dowbor.

Strasznie żałuję, że siedzę w teatrze zamiast być z Wami

Życzymy Basie dużo zdrowia!