Jak podaje portal Super Express, już dziś odbędzie się Rada Krajowa Platformy Obywatelskiej. Z powodu trwającej pandemii koronawirusa, zostanie ona przeprowadzona w formie zdalnej.

Dziś odbędą się obrady Platformy Obywatelskiej

Część uczestników, czyli osoby zaszczepione bądź posiadające negatywny wynik testu na COVID – 19, spotka się jednak w Polsko – Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie, natomiast część osób będzie uczestniczyć wyłącznie za pośrednictwem Internetu.

Ostatnia konwencja Platformy Obywatelskiej miała miejsce we wrześniu, następnie w październiku odbyły się wewnętrzne wybory i od tego czasu członkowie partii nie spotkali się na obradach.

Jak podają media, podczas dzisiejszej Rady Krajowej ustalane zostaną wymogi statutowe, a także wybrani zostaną nowi wiceprzewodniczący. To jednak nie koniec planów na dziś.

Jakie plany ma Donald Tusk?

- Przewodniczący Donald Tusk przedstawi plan działań dotyczący przygotowania do wyborów parlamentarnych i przygotowania do odpowiedzialnego zarządzania krajem w sytuacji, gdy rządząca partia traci większość i traci sterowność wewnętrzną, a także nie jest w stanie odpowiedzieć na problemy, które dzisiaj dotyczą Polaków – zaznaczył Jan Grabiec – rzecznik Platformy Obywatelskiej podczas rozmowy z Polską Agencją Prasową.

Co więcej Donald Tusk ma omówić problemy związane z inflacją, pandemią oraz nakreślić, jak ma wyglądać struktura, dzięki której możliwe będzie wygranie wyborów.

Jak informował portal "Życie Polska": JEST REAKCJA PREZYDENTA ANDRZEJA DUDY NA FILMIK OPUBLIKOWANY PRZEZ WOJTKA SAWICKIEGO. CZY GŁOWA PAŃSTWA NEGUJE PROBLEMY OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI

Przypomnij sobie: TEGOROCZNA ZIMA MOŻE PRZYSPORZYĆ NAM WIELU PROBLEMÓW Z PRĄDEM! RZĄDOWE CENTRUM BEZPIECZEŃSTWA RADZI JAK PRZETRWAĆ EWENTUALNE AWARIE

Portal "Życie Polska" pisał również: BRYTYJCZYCY NIE SPODZIEWALI SIĘ TAKIEJ SYTUACJI! WSZYSTKO WSKAZUJE NA TO, ŻE KSIĄŻĘ KAROL NIE BĘDZIE CHCIAŁ ZASIAŚĆ NA TRONIE

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KONTROWERSYJNA SYTUACJA W PROGRAMIE "ROLNIK SZUKA ŻONY"! WIDZOWIE SĄ ZASKOCZENI TAKIM OBROTEM SPRAW