Całkiem nowe informacje dotyczące Donalda Trumpa właśnie wyciekły do mediów i przekazał je sam polityk. To już oficjalne. Okazuje się, że były prezydent Stanów Zjednoczonych ponownie wystartuje w kolejnych wyborach prezydenckich. Co na to jego żona?!

Donald Trump bez cienia wątpliwości należy do grona najbardziej popularnych, ale i kontrowersyjnych postaci w USA. Były prezydent Stanów Zjednoczonych ma zarówno wielu zwolenników, jak i przeciwników, którzy nie wyznają takich samych poglądów politycznych.

Po głośnych wyborach prezydenckich, które odbyły się jakiś czas temu oraz które po długiej walce wygrał Joe Biden, wiele osób zastanawiało się, czy Donald Trump postanowi się jeszcze odegrać i wystartuje w wyborach, czy jednak z pokorą wycofa się z owego stanowiska. Polityk zabrał w tej sprawie głos - teraz już wszystko wiadomo!

Donald Trump wystartuje w kolejnych wyborach!

To dobra wiadomość dla wszystkich zwolenników polityka. Pojawiły się jednak plotki, że jego żona, Melania Trump stanowczo nie chce wracać do Białego Domu. Czy to prawda? Jak wynika z wypowiedzi polityka, to tylko plotki, a jego żona chętnie piastowałaby ponownie owe stanowisko.

- Była świetną pierwszą damą, wykonywała świetną robotę. Kocha ludzi, a oni kochają ją. Widzę, jak ją kochają. - powiedział Donald Trump.