Ceny nieustannie szybują do góry, a życie w Polsce jest coraz droższe. Nie da się ukryć, że taka sytuacja powoduje dość napiętą atmosferę, jednak chyba nikt nie spodziewał się, że niebawem może nawet dochodzić do rękoczynów z tego powodu!

Atmosfera jest bardzo napięta!

Jak podaje portal Super Express dantejskie sceny miały ostatnio miejsce na jednym z bazarów w stolicy. Dziennikarz Super Express – Adam Feder udał się w popularne i tłumne miejsce, aby zapytać Polaków o to, co sądzą o obiecanej przez partię rządzącą tarczy antyinflacyjnej.

- Nawet, jak będzie 10% inflacji, to PiS da radę i wyprowadzi z tego Polskę. A Tusk co robi? Tylko piąstki ściska – powiedziała jedna z seniorek obecnych na bazarze.

Natychmiast do kobiety dołączyły się jej koleżanki twierdząc, że w Niemczech jest drożej niż u nas i Niemcy przyjeżdżają do Polski, aby zrobić zakupy spożywcze.

Polacy są podzieleni!

- PiS to znaczy Polska Ideologiczna Sekta. To złodzieje są – wypalił inny z emerytów obecny na bazarze.

Jednak już po tej wypowiedzi następni emeryci mocno bronili partii Prawo i Sprawiedliwość twierdząc, że gospodarczy plan, jaki chcą wdrożyć bardzo nam pomoże.

A jakie jest Wasze zdanie na temat sytuacji gospodarczej w naszym kraju i planów partii rządzącej na walkę z nieustannie rosnącą inflacją?