Jak podaje portal "Super Express", Lech i Danuta Wałęsa są rodzicami ośmiorga dzieci. Wychowanie tak dużej gromadki było nielada wyzwaniem i z pewnością przysporzyło rodzicom wiele radosnych, ale i bolesnych chwil. Choć ich dzieci są już dorosłe, nadal zdarza się, że potrzebują pomocy. Tak jest w przypadku ich syna Słowomira Wałęsy.

Burzliwe życie Sławomira Wałęsy

Cała rodzina Wałęsów mocno przeżywa to, co dzieje się ze Sławomirem Wałęsą. Zgodnie z orzeczeniem wydanym przez toruński Sąd Rejonowy, syn Lecha Wałęsy ma się stawić na przymusowy odwyk alkoholowy. Mężczyzna nie raz stanowczo podkreślał, że nie wybiera się na żaden odwyk.

Lech Wałęsa/ YouTube @Onet News
Lech Wałęsa/ YouTube @Onet News
Lech Wałęsa/ YouTube @Onet News

"Po co ja mam iść na kolejny odwyk? Po to aby przygruchać sobie kolejną terapeutkę?" - powiedział w rozmowie z dziennikarzami "Super Expressu" Sławomir Wałęsa. Faktycznie Sławomir Wałęsa ma za sobą romans z terapeutką, którą poznał w czasie terapii odwykowej. Zresztą to właśnie tak znalazł się w Toruniu.

Sławomir Wałęsa poznał terapeutkę w czasie pobytu w ośrodku odwykowym i dla niej przeniósł się do Torunia. Pikanteri całej sprawie dodaje fakt, że syn Wałęsów był wówczas żonaty. Dla nowej ukochanej rozwiódł się i zostawił dwójkę dzieci. Kochankowie stanęli na ślubnym kobiercu i doczekali się dziecka.

Lech Wałęsa/ YouTube @Na Temat
Lech Wałęsa/ YouTube @Na Temat
Lech Wałęsa/YouTube @naTemat.pl

Niestety i ten związek nie przetrwał zbyt długo. Sławomir Wałęsa znów zaczął pić, a jakby tego było mało wdał się w kolejny romans. Tym razem jego wybranką była żona szefa firmy budowlanej. Tak na świecie pojawiło się kolejne, czwarte dziecko Sławomira Wałęsy.

Spodziewaliście się, że syn Lecha Wałęsy ma za sobą tak burzliwe życie?

To też może cię zainteresować: Agnieszka Włodarczyk powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Aktorka zdradziła, jakie imię wybrała dla swojej pociechy. Fani przesyłają gratulacje

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Syn Krzysztofa Krawczyka podzielił się radosną nowiną. Do Krzysztofa juniora płyną liczne gratulacje

O tym się mówi: Polacy muszą się przygotować na naprawdę gwałtowną pogodę już w czwartek. Sytuacja będzie zmieniać się z minuty na minutę. Meteorolodzy ostrzegają