55-letni Simon Dorante-Day od lat twierdzi, że jest sekretnym dzieckiem wczesnej miłości Karola i Camilli i zdobył wielu wiernych fanów, pomimo zaskakującego charakteru jego twierdzeń.

Mężczyzna od wielu lat w dziwny sposób upiera się, że jest nieślubnym synem księcia Karola i Camilli i ostatnio po raz kolejny podzielił się zdjęciami porównawczymi ze swoimi tak zwanymi „rodzicami”.

Inżynier Simon Dorante-Day z Australii opublikował to, co uważa za nowy „dowód” na jego powalające twierdzenie, że jest częścią brytyjskiej rodziny królewskiej.

55-latek umieścił na Facebooku dwa swoje zdjęcia i dwa księżnej Kornwalii dla porównania, pisząc w opisie: „Jeśli teraz tego nie widzisz, to naprawdę nigdy nie zobaczysz”.

Pewien człowiek z Australii twierdzi, że jest synem księcia Karola i księżnej Camilli! 55-latek pokazał w sieci nowe dowody na swoje twierdzenie. Internauci w szoku

Simon Dorante-Day, który sam posiada dziewięcioro dzieci, wcześniej podzielił się zdjęciami porównawczymi z księciem Walii, a także zdjęciem swojego syna Liama wraz z królową Elzbiętą II z czasów, gdy miała 20 lat.

Mężczyzna jest przekonany, że przyszła para królewska poczęła go jako nastolatkowie. Karol miał mieć wówczas 17 lat, a Camilla 18 – kilka lat przed tym, kiedy podobno spotkali się po raz pierwszy w 1970 roku. Simon Dorante-Day urodził się w Gosport w hrabstwie Hampshire, zanim został zabrany do Australii.

Jego przybrani dziadkowie Winifred i Ernest byli zatrudnieni jako kucharka i ogrodnik dla królowej Elżbiety i księcia Filipa.

Simon powiedział, że dziadkowie wielokrotnie mówili mu, że jest królewskim synem.

Mężczyzna złożył dokumenty do australijskiego Sądu Najwyższego, żądając, aby książę i księżna poddali się testom DNA, po tym, jak trzy poprzednie próby się nie powiodły.

Dorante-Day twierdził wcześniej, że Karol i Camilla - którzy pobrali się w 2005 roku - zignorowali jego listy do nich.

W 2019 roku Dorante-Day powiedział, że ujawnienie prawdy było możliwe dopiero po śmierci pierwszej żony Karola, księżnej Diany w 1997 roku.

Powiedział, że Lady Di „wiedziała o moim istnieniu i poskładała wszystko w całość” i zamierza upublicznić informacje. Karol i Camilla nigdy publicznie nie odpowiedzieli na jego twierdzenia.

Facebook

Jak informował portal "Życie": PRZYBRANA CÓRKA KRZYSZTOFA KRAWCZYKA POSTANOWIŁA PRZERWAĆ MILCZENIE. ZDRADZIŁA PRAWDĘ O RELACJACH ŁĄCZĄCYCH GO Z ARTYSTĄ I JEGO ŻONĄ EWĄ KRAWCZYK

Przypomnij sobie: WOJCIECH GLANC ZDRADZIŁ, CO NAS CZEKA W NAJBLIŻSZYCH MIESIĄCACH. BARDZO NIEPOKOJĄCE. "TO CHWILOWE ROZLUŹNIENIE JEST ZAPOWIEDZIĄ CZEGOŚ POTWORNEGO"

Portal "Życie" pisał również: MARTA MANOWSKA NIE KRYJE SWOJEGO SZCZĘŚCIA. WRESZCIE DOCZEKAŁA SIĘ ŚLUBU. KIM JEST PARA MŁODA? WZRUSZAJĄCE ZDJĘCIA Z CEREMONII

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: INTERNETOWE PRZEKOMARZANIA KORONIEWSKIEJ I DOWBORA. PODZIELILI SIĘ WYJĄTKOWYM, ARCHIWALNYM ZDJĘCIEM. FANI NIE SĄ ŁASKAWI DLA DZIENNIKARZA